Як включити пошук.

Включення компонента « Пошук Windows» може знадобитися при випадковому видаленні або навмисному відключенні функції пошуку, що є одним їх базових параметрів операційної системи Microsoft Windows. Виконання операції не вимагає глибоких пізнань ресурсів комп'ютера і може бути здійснено користувачем з мінімальним досвідом.
Вам знадобиться
  • - Windows 7
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного мню системи і перейдіть в пункт «Панель управління» для виконання операції включення пошуку Windows.2. Виберіть розділ «Установка та видалення програм» і розкрийте посилання «Компоненти Windows».
2
Оберіть розділ «Установка та видалення програм» і розкрийте посилання «Компоненти Windows».
3
Застосуйте прапорець на полі « Пошук Windows» та натисніть кнопку OK для підтвердження застосування обраних змін.
4
Зніміть прапорець на полі « Пошук Windows» для виконання операції повного відключення обраного компонента і натисніть кнопку OK для підтвердження виконання команди.
5
Поверніться в вузол «Панель управління» для здійснення альтернативного включення пошуку та виберіть елемент «Великі значки» в меню «Вид» верхній панелі інструментів вікна програми.
6
Вкажіть розділ «Програми та засоби» і розкрийте посилання «Включення або відключення компонентів Windows» у лівій панелі.
7
Застосуйте прапорець на полі « Пошук Windows» і підтвердіть свій вибір натисканням кнопки «Так» у вікні запиту системи.
8
Натисніть кнопку OK у вікні компонентів Windows для виконання команди і перезавантажте комп'ютер для застосування обраних змін.
9
Поверніться в пункт «Панель управління» і виберіть розділ «Параметри папок» для налаштування параметрів пошуку в папках.
10
Перейдіть на вкладку « Пошук " діалогового вікна і застосуєте прапорець на полі «Завжди шукати по іменах файлів і вмісту» у розділі «Що шукати?» Для використання параметра змісту в процесі пошуку або використовуйте опцію «Проіндексовані додатки» для обмеження пошуку назвами файлів.
11
Вкажіть бажані критерії виконання пошуку в розділі «Як шукати?» І застосуєте прапорець на одному з полів: «Включати вкладені папки в результатах пошуку при пошуку в папках», « Пошук часткових збігів» , «Використовувати мовної пошук» або «Не використовувати індекс при пошуку системних файлів в папках».
12
Застосуйте прапорець на полі «Включати системні файли» в розділі «При пошуку в неіндексованих розташуваннях» для виконання пошуку з використанням файлів системи або виберіть опцію «Включати стислі файли» для проведення пошуку в архівах, які розпізнаються операційною системою комп'ютера.