Як прибрати друк.

При роботі з документами можуть виникати різні ситуації. Іноді потрібно видалити помилково поставлену друк підприємства з фірмового бланка. Легше, звичайно, роздрукувати документ ще раз і поставити потрібну друк . Але якщо він не був збережений в електронному вигляді, переживати теж не варто. Прибрати друк з документа можна кількома способами.
Вам знадобиться
  • - ксерокс;
  • - сканер;
  • - планшет.
Інструкція
1
Друк, що знаходиться у вільному від тексту місці, видалити найпростіше. Закрийте чистим аркушем область, на якій знаходиться друк , і зніміть ксерокопію з документа. Якщо якість копій вашого копіювального обладнання залишає бажати кращого, то можна піти іншим шляхом.
2
Відскануте потрібний вам документ, збережіть його у вигляді зображення. Запустіть графічний редактор. За допомогою інструмента «Гумка», налаштувань контрастності і яскравості приведіть документ до потрібного вам увазі: зітріть друк , видаліть шуми, відрегулюйте різкість і так далі.
3
Якщо друк заходить на текст (або підпис), то спосіб з ксерокопіюванням може стати трохи витонченішими. Зніміть копію з документа, закривши, як і в першому кроці, область, в якій знаходиться друк . Запустіть текстовий редактор, введіть текст, який був видалений разом з друк ю при знятті копії з оригіналу. Відрегулюйте положення тексту на сторінці таким чином, щоб при виведенні на друк він опинився в потрібному місці. Покладіть в принтер зняту раніше ксерокопію документа і роздрукуйте на ній бракуючий текст.
4
Той же принцип можна застосувати і до відсканованному документу. Якщо в графічному редакторі є потрібний шрифт, за допомогою наявних інструментів видаліть друк і текст, на який ця друк заходить. Створіть новий шар і введіть бракуючий текст, підібравши стиль і розмір шрифту таким чином, щоб він співпадав зі стилем і розміром шрифту оригінального документа. Додайте введений текст в потрібному місці, об'єднаєте шари, роздрукуйте документ.
5
У тому випадку якщо ви не можете з якихось причин ввести бракуючий текст, залишається тільки одне: добиватися потрібного результату в графічному редакторі. Виберіть інструмент «Ластик» або «Кисть» і колір фарби, що співпадає з кольором сторінки. Акуратно видаліть друк , зберігаючи контур букв тексту. Максимально збільште зображення для більшої точності. Домогтися кращого результату можна, якщо використовувати не миша, а підключити до комп'ютера планшет.