Як підключитися до сітки.

Підключитися до мережі можна двома основними способами: використовую кабельне з'єднання або бездротовий канал передачі даних. Виберіть зручніший для вас метод і придбайте соотсветствующее обладнання.
Вам знадобиться
  • - роутер.
Інструкція
1
Зазвичай в домашніх умовах використовують змішаний тип локальної мережі. Це актуально в тому випадку, якщо вам потрібно з'єднати в єдину мережу і стаціонарні комп'ютери та ноутбуки (нетбуки). Виберіть Wi-Fi роутер, що задовольняє вашим запитам. Зверніть особливу увагу на типи бездротових мереж, з якими може працювати цей пристрій.
2
Підключіть Wi-Fi роутер до мережі змінного струму, попередньо встановивши його в потрібному місці. З'єднайте це мережеве обладнання з кабелем провайдера. Це підключення необхідно здійснювати через роз'єм WAN (Internet). Виберіть комп'ютер, через який ви будете конфігурувати настройки роутера. За допомогою мережевого кабелю з'єднайте цей ПК або ноутбук з LAN-роз'ємом Wi-Fi роутера.
3
Включіть обидва пристрої і дочекайтеся завершення їх завантаження. Відкрийте будь-який доступний інтернет-браузер. Знайдіть в інструкції до Wi-Fi роутера його внутрішній IP-адреса. Введіть це значення в адресний рядок інтернет-браузера. Після відкриття меню налаштувань роутера виберіть пункт WAN або Internet Settings.
4
Виконайте настройку підключення до сервера. Детальну інформацію уточніть на офіційному форумі вашого провайдера. Збережіть налаштування цього меню і перейдіть до пункту Wi-Fi або Wireless Settings.
5
Налаштуйте режим роботи бездротової точки доступу. Вкажіть для цього її ім'я, пароль для доступу до мережі, і виберіть типи безпеки. Перезавантажте Wi-Fi роутер після збереження параметрів роботи точки доступу. Щоб підключити стаціонарні комп'ютери до мережі, просто з'єднайте їх з LAN-портами роутера. Якщо ви включили функцію DHCP при налаштуванні меню WAN, то з'єднані з роутером ПК автоматично отримають IP-адреси потрібного діапазону.
6
Після підключення ноутбуків до бездротової точки доступу перевірте можливість обміну інформацією між пристроями, підключеними до мереж різних типів.