Як приховати властивості папки.

Властивості папки, що знаходиться на локальному диску комп'ютера, не відображаються за замовчуванням. Щоб подивитися властивості папки, необхідно спеціально викликати відповідне діалогове вікно. А ось приховати саму папку з допомогою вікна « Властивості папки» цілком можливо. Втім, як і приховати опис папки при наведенні на неї курсора миші. Для цього необхідно виконати декілька дій.
Інструкція
1
Щоб приховати опис для папок, відкрийте будь-яку папку на комп'ютері, в верхньому рядку меню виберіть пункт «Сервіс». У випадаючому меню викличте команду « Властивості папки», якшо по ній лівою кнопкою миші. Відкриється нове діалогове вікно « Властивості папки».
2
У вікні, перейдіть на вкладку «Вид» і зніміть маркер з полів, що відповідають за відображення інформації про папку при наведенні на неї курсора миші (наприклад, «Відображати опис для папок і елементів робочого стола»). Натисніть на кнопку «Застосувати», щоб нові налаштування вступили в силу, і закрийте вікно за допомогою кнопки ОК або значка Х в правому верхньому куті вікна.
3
Якщо ви хочете приховати свою папку, клікніть по її значку правою кнопкою миші, у випадаючому меню виберіть пункт « Властивості " - відкриється нове діалогове вікно « Властивості : [ім'я вашої папки] ». Перейдіть у вікні на вкладку «Загальні» і поставте маркер в групі «Атрибути» навпроти пункту «Прихований». Натисніть на кнопку «Застосувати» і закрийте вікно. Ваша папка стане напівпрозорої.
4
Відкрийте властивості (любой) папки способом, описаним у першому кроці, на вкладці «Вид» за допомогою смуги прокрутки опуститеся вниз по списку. В групі «Приховані файли і папки" встановіть маркер в поле навпроти рядка «Не показувати приховані файли і папки». Застосуйте нові налаштування, закрийте вікно. Після цього папка все так же буде перебувати на комп'ютері, але не буде видна доти, поки ви не виставите нові налаштування.
5
Щоб надалі відкрити приховану папку, задайте параметри, при яких приховані папки відображуються (встановіть маркер в вікні властивостей навпроти пункту «Показувати приховані файли і папки») або використовуйте функцію пошуку. Для цього викличте через меню «Пуск» команду «Пошук». У відповідному полі введіть ім'я папки, в додаткових параметрах поставте маркер в поле «Шукати в прихованих файлах і папках».