Як зняти обшивку дверей на BMW. розбирання двері bmw 3.

Обшивку двері в автомобілі необхідно знімати для того, щоб отримати доступ до деталей, які знаходяться під нею. Це можуть бути склопідйомники, центральний замок та інші «нутрощі» дверей.
Вам знадобиться
  • ізолента, викрутка
Інструкція
1
Для забезпечення безпеки під час проведення робіт від'єднайте «масу» від акумулятора. Після цього обмотайте наконечник викрутки ганчіркою або ізолентою, щоб уникнути пошкодження обшивки при її знятті. Якщо в автомобілі встановлений електропривод для зовнішніх дзеркал заднього виду, то зніміть перемикач, вставивши викрутку і вийнявши його.
2
При наявності ручних склопідйомників видаліть рукоятку шляхом вилучення шпильки і відверніть розташований під ручкою болт, після чого потягніть її на себе і зніміть її. Відкрутіть гвинти, які кріплять обшивку, попередньо знявши пластмасові заглушки. Вийміть кнопку блокування замка, потягнувши її вгору.
3
Від'єднайте внутрішню накладку, яка встановлена на зовнішньому дзеркалі заднього виду. На її місці може також перебувати гучномовець. Для цього відкрутіть болт і відіжміть фіксатор решітки. Почніть відокремлювати обшивку від двері в місцях, де розташовані фіксатори. Будьте дуже акуратні й обережні при виконанні даної процедури, адже найчастіше фіксатори ламаються і тоді вам доведеться шукати їм заміну.
4
Зніміть обшивку вгору. Одночасно з цим від'єднується ущільнювач опускного скла, який знаходиться на оббивці. Потім зніміть трос приводу замка, розташований на внутрішній ручці двері. Якщо необхідно, то з вирізу двері відокремте пінопластовий ущільнювач. Пам'ятайте, що клейове ущільнення краще тримається на пінопласт, якщо зняття виробляти при більш низькій температурі.
5
При подальшій установці обшивки на своє місце, уважно перевірте наявність всіх фіксаторів, в іншому випадку проведіть заміну пошкоджених. Слідкуйте за тим, щоб вони точно потрапили в пази, для цього ретельно притискайте обшивку. Всі інші дії проводяться в зворотній зняттю послідовності.