Як витягти з кешу.

Якщо швидкість інтернету не дозволяє відтворювати онлайн відео і аудіо без пауз на підкачування, дочекайтеся, поки файл цілком завантажиться в КЗШ-пам'ять, а потім скопіюйте його звідти і без проблем програйте з жорсткого диска комп'ютера. Для прикладу, подивіться, як можна витягти відеофайли з кеша популярних браузерів Internet Explorer, Mozilla Firefox і Opera.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - інтернет-підключення.
Інструкція
1
Відтворіть потрібний вам файл цілком в Internet Explorer (у прикладі використовувався IE 9). Потім знайдіть в меню браузера пункт «Властивості оглядача».
2
Натисніть у вікні в пункті «Історія перегляду», кнопку «Параметри», а слідом - кнопку «Показати файли». У папці, Temporary Internet Files знайдіть цікавить вас файл (як правило, файли мультимедіа розташовані в кінці списку). Для зручності пошуку можна використовуйте сортування файлів за типами.
3
Скопіюйте потрібний вам файл в буфер обміну, а потім вставте в будь-яку зручну вам директорію. Іноді, для подальшого відтворення, потрібно перейменувати файл із зазначенням потрібного розширення.
4
Запустіть браузер Mozilla Firefox (у прикладі використовувалася версія 6). Для зручного перегляду вмісту кеш існують спеціальні розширення (аддони). Наприклад, CacheViewer. Завантажити його і інші доповнення можна з сайту https://addons.mozilla.org.
5
Завантажте CasheViewer, а потім налаштуйте Інструменти браузера (Головне меню - Налаштування - Панель інструментів). Знайдіть в списку значок розширення «Переглянути кеш» і перетягніть його мишкою на будь-яку зручну вам панель браузера. Натисніть на кнопку «Готово».
6
Дочекайтеся кінця відтворення потрібного вам файлу. Потім натисніть на кнопку «Переглянути кеш». Доповнення CacheViewer дозволить за допомогою наочних засобів пошуку швидко виявити потрібне медіа серед безлічі збережених файлів.
7
Зробіть клацання правою кнопкою миші по знайденому файлу і виберіть у меню пункт «Зберегти як».
8
Вкажіть папку для збереження файлу і дайте назву. Обов'язково встановіть розширення файлу відповідно до його з типом, інакше медіа неможливо буде відтворити (у прикладі videoplayback.htm перейменований в fan.flv) .Якщо ви встановили новітню версію Mozilla, для якої ще не випустили відповідного доповнення, доведеться витягувати файли з кеш менш зручним способом.
9
Наберіть в адресному рядку браузера командуabout: cache? Device = disk.Откроется вікно, як на ілюстрації.
10
Уважно перегляньте список всіх збережених файлів у пошуках потрібного. Звертайте увагу на джерело, час, дату і розміри файлу - провести автоматичне сортування в цьому випадку, на жаль, неможливо.
11
Зробіть подвійне клацання по посиланню з потрібним вам файлом. На сторінці, буде вказано шлях, по якому його можна відшукати на жорсткому диску комп'ютера. Вставте цю адресу в адресний рядок Провідника Windows і скопіюйте файл в потрібну вам папку.Не забудьте після копіювання перейменувати файл і задати відповідне розширення!
12
Відтворіть файл в браузері Opera. Наберіть в адресному рядку команду: opera: cache.В вікні позначте галочками потрібний вам тип фалів, а потім натисніть «Показати все».
13
Клацніть правою кнопкою миші по потрібному файлу. В меню оберіть пункт «Зберегти у папку завантаження».
14
Відкрийте папку завантажень Opera і перейменуйте збережений файл із зазначенням відповідного розширення. При бажанні, перенесіть його в будь-яку іншу папку вашого комп'ютера.
Зверніть увагу
Не забувайте про вимоги законодавства щодо захисту авторських прав! Файли, збережені таким способом, після перегляду (прослуховування) необхідно видаляти з комп'ютера, а для постійного особистого використання здобувати легальні копії цікавить вас продукту!
Корисна порада
Ви можете змінювати параметри кешування: терміни зберігання файлів, обсяг дискового простору, вказувати свої папки, в які будуть завантажуватися архіви. Подробиці уточніть в довідковій системі вашого браузера.