Як організувати зоомагазин.

Люди дуже часто заводять домашніх улюбленців. І всіх цих вихованців потрібно годувати, за ними потрібно доглядати. Якщо ж собака або кішка породисті, то стежити за зовнішнім виглядом. умовами утримання улюбленця, підбирати раціон потрібно особливо ретельно. Тому відкриття бізнесу в сфері догляду за тваринами - досить прибуткова справа.
Інструкція
1
Продумайте і складіть бізнес-план - це вже половина успіху бізнесу. Поставтеся до його складання з усією серйозністю бізнесмена. Запишіть всі витрати, які будуть потрібні при відкритті зоомагазину . Це тільки на перший погляд здається, що магазин планується невеликий, а витрати в ньому будуть йти за тими ж статтями, як і у випадку з супермаркетом. Вам потрібно оплатити оренду і утримання приміщення, ремонтні роботи та підготовку до відкриття, закупівельні операції, рекламну компанію, а також вартість торгового обладнання.
2
На початку роботи магазину ви можете зробити будь-які кроки для залучення покупців: рекламна акція або роздача безкоштовної літератури по догляду за тваринами, виготовлення і роздача магнітів на холодильник або кишенькових календарів з адресою зоомагазину . Підведіть підсумкову суму витрат на відкриття зоомагазину . Якщо необхідно, зверніться в банк за кредитом.
3
Зверніться до відповідних інстанцій і отримаєте необхідні дозволи: ліцензія, висновок пожежної служби, дозвіл на ввезення товарів із зарубіжних країн, висновок санепідемстанції.
4
Знайдіть гарне місце для зоомагазину . Це може бути місце біля великого ринку, супермаркету, в житловому мікрорайоні або поруч з парковкою. Хороший варіант при виборі приміщення для магазину - відсутність поряд конкурентів.
5
Прорахуйте необхідні розміри приміщення: вам потрібно буде розмістити торговий зал, склад і підсобку. Орендна плата постійно підвищується, так що краще купити приміщення під магазин у власність.
6
Підберіть персонал, який працюватиме в магазині. Працівник зоомагазину повинен не тільки розбиратися в товарах і вміти спілкуватися з покупцями, а й любити тварин, давати людям консультації по догляду за тваринами. Якщо у вашого продавця буде диплом ветеринарного профілю, то його робота буде більш успішною.
7
Закупіть товари в зоомагазин. Почати можна з невеликої асортименту і потім поступово його розширювати, орієнтуючись на попит.