Як розколоти кокос. Як відкрити кокос в домашніх умовах.

Кокос - це великий плід кокосової пальми. Усередині кокосового горіха знаходиться прозорий сік і досить жорстка біла м'якоть, яка має приємний аромат. Кокосовий сік дуже добре втамовує спрагу і корисний для нирок. М'якоть кокоса містить багато мікроелементів, в ній є вітаміни В і С, цінні жирні олії. Вибираючи кокосовий горіх, потрясіть його біля вуха з боку в бік і послухайте - всередині обов'язково повинна плескатися рідина. Місце, де розташовані три «вічка», не повинно проминатися від натискання пальцями. Не купуйте і такий кокос, в якому утворилися тріщини. При належній вправності розколоти кокос в домашніх умовах не складе труднощів.
Вам знадобиться
  • кокос, викрутка, великий ніж, молоток
Інструкція
1
Пробийте 2 з 3-х чорних «вічок», які маються на звуженому кінці кокосового горіха. Зручно робити це викруткою, відповідної за розміром. Якщо сил не вистачає - можна бити по ручці викрутки молотком.
2
Злийте рідину в підходящу посуд.
3
Покладіть кокос на рівну поверхню або, якщо знайдете, в яке-небудь поглиблення.
4
Приставте нож до горіха на відстань приблизно в 1/3 від кінця кокоса з «очками».
5
Бийте з силою молотком по тупий стороні ножа, з кожним ударом потроху обертаючи кокос. Шкаралупа в цьому місці досить тонка, після декількох оборотів повинна з'явитися тріщина.
6
Вставте ніж в утворену тріщину і трохи покачайте його з боку в бік. Кокос повинен розколотися сам.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ihYycX_L7Ho
Зверніть увагу
Будьте обережні і уважні при роботі з ножем, молотком і викруткою - бережіть руки.
Корисна порада
Під час маніпуляцій кокос можна покласти на складену в декілька разів рушник - так він буде більш стійким. Замість ножа можна використовувати стамеску.
Кокос - плід, який росте на кокосової пальми. Для жителів всієї північної півкулі це рослина залишається екзотичним, проте останнім часом плоди цієї пальми все частіше можна зустріти на прилавках магазинів. Горіх має дуже тверду шкаралупу, але це преодолимое перешкоду.
Інструкція
1
Перш за все, необхідно звернути увагу на три темні точки, що знаходяться на кокосі. Вони зазвичай по розташуванню нагадують отвори в кулі для боулінгу. Саме ці точки є найбільш вразливим місцем кокоса, незважаючи на те, що сам горіх має вельми міцну оболонку. Якби не ці своєрідні вибоїни, для відкриття кокоса знадобилися спеціальні інструменти.
2
Визначтеся, як ви хочете застосувати кокос. Якщо вам потрібно випити кокосове молоко, досить проробити всього один отвір в темній точці. Для цього проколіть викруткою або великим ножем цю точку і вставте в неї підходящу по діаметру трубочку. Таким чином ви зможете насолодитися корисним напоєм, якого в хорошому кокосовому горісі близько 100 мл.
3
Якщо молоко потрібно вам для приготування якоїсь страви (а воно дуже часто використовується в азіатській кухні), тоді виконайте два отвори, інакше доведеться дуже довго чекати, поки витече рідина. Зовні молоко являє собою прозору або злегка білу воду з характерним ароматом. Якщо вам продали старий залежаний кокос, в ньому може не виявитися молока, проте таке буває нечасто.
4
Для отримання м'якоті потрібно розколоти кокос цілком. Візьміть молоточок або великий ніж (в даному випадку буде потрібно його рукоятка) і несильними ударами обстукаєте поверхню горіха поблизу трьох темних крапок. Через приблизно 20 ударів ви побачите, як плід розколовся і тріснув. Якщо з'явилася всього лише невелика тріщина, розділіть кокос на дві половини, скориставшись лезом ножа як важелем. Далі виріжте ножем м'якоть, розділіть на смужки або кубики і подавайте на стіл. Можна також зробити кокосову стружку, якщо кубики м'якоті розтерти на дрібній тертці. Якщо у вас вийшло акуратно розділити кокосовий горіх, шкаралупу можна використовувати для яких-небудь виробів або як келих для екзотичних коктейлів.