Як прибрати пухлина.

Пухлини в організмі людини з'являються в результату швидкого ділення клітин, поділяються на доброякісні та злоякісні. Перші не заподіюють особливої шкоди здоров'ю, а ось другі можуть привести до летального результату без відповідного лікування. Позбутися від пухлини можна як хірургічним шляхом, так і постаратися вилікуватися народними методами.
Інструкція
1
Зверніться до лікарні і пройдіть обстеження перед тим, як вибрати спосіб лікування. Якщо пухлина злоякісна, то її краще видалити, що і порекомендує вам фахівець. У деяких випадках доброякісні новоутворення теж видаляють, так як пробувати їх лікувати медикаментозними методами недоцільно. Коли є час почекати, наприклад, якщо пухлина чи не здавлює прилеглі органи і тканини, то можна спробувати позбутися її за допомогою цілком доступних натуральних компонентів.
2
Чистотіл використовується для лікування практично всіх видів пухлин. Траву купите в аптеці, ну або нарвіть її в городі чи лісі. Заваріть чистотіл (столову ложку) в склянці окропу і поставте кип'ятити на 15 хвилин. Відвар процідіть, зберігайте в холодильнику не більше 2 днів. Приймайте по 50 мл за 15 хвилин до їжі 2 рази на день.
3
Подрібніть березовий гриб (чага). Щоб гриб було легше подрібнити, залийте його теплою водою на кілька годин, а потім натріть на великій тертці. Залийте 1 частина сировини 5 частинами води з температурою близько 50 градусів. Настоюйте в теплому місці 2 дні. Приймайте по 1 склянці тричі на день до їди, можете додавати трохи цукру. Курс лікування тривалий, а інакше позитивного результату не буде.
4
Цілющі властивості лопуха відомі з давніх часів, він допомагає зменшити в розмірах навіть злоякісні пухлини. Візьміть 50 г лопуха і залийте 100 мл горілки. Настоюйте 1 тижні в темному і прохолодному приміщенні. Приймайте по 30 крапель тричі на день. Якщо у вас болить шлунок, то робіть трав'яний настій. Заварюйте столову ложку трави у склянці окропу. Випивайте 50 мл за прийом.
5
Після проходження курсу лікування сходіть в лікарню для діагностики розмірів пухлини. Якщо поліпшень немає, погоджуйтеся на операцію, якщо, звичайно, це необхідно.