Як завантажити cfg.

Для настройки параметрів гри Counter-Strike використовуються спеціальні файли. Вони дозволяють швидко застосувати потрібні вам настройки, ввівши всього лише одну команду замість зміни десятків стандартних налаштувань.
Інструкція
1
Спочатку встановіть саму гру Counter-Strike. Якщо ви хочете використовувати non-steam версію, то скачайте її з будь-якого доступного файлообмінника. Обов'язково знайдіть актуальні версії патчів, щоб мати можливість грати на нових серверах. Запустіть програму установки гри, вкажіть папку, в яку будуть збережені потрібні файли. Встановіть обраний патч.
2
Перезавантажте комп'ютер і запустіть гру. Згорніть її і відкрийте будь файловий менеджер. Відкрийте папку, в яку була встановлена Counter-Strike. Перейдіть в папку cstrike і знайдіть файл config.cfg. Відрийте його, використовуючи для цього програму «Блокнот» або WordPad. Натисніть одночасно клавіші Ctrl і A, щоб виділити весь вміст файлу.
3
Створіть новий txt-файл. Змініть його дозвіл а .cfg. Відкрийте його за допомогою програми «Блокнот» і натисніть клавіші Ctrl і C. Тепер пропишіть додаткові команди, які необхідно зберегти в цьому конфіге. Для гри на зовнішніх серверах рекомендують змінювати значення параметрів cl_cmdrate, cl_updaterate, cl_cmdbackup і cl_rate. Щоб знизити затримку під час гри краще ввести команду sv_unlag 0. Для зниження навантаження на відеокарту пропишіть max_smokepuff 0 і max_shells 0. Збережіть створений конфиг.
4
Скопіюйте отриманий файл в папку cstrike. Розгорніть вікно гри і відкрийте консоль. Введіть команду exec qq.cfg, де qq - ім'я створено файлу. Щоб не виконувати цей процес при кожному запуску гри, створіть ще один текстовий документ. Змініть його формат на cfg. Відкрийте його і введіть команду exec qq.cfg.
5
Перейменуйте даний файл в userconfig.cfg і скопіюйте його в папку cstrike. Якщо вам потрібно додати команди, введення яких необхідний при запуску гри, то введіть їх в останній файл. Краще збережіть ваші конфіги в окрему папку, тому що під час гри на деяких серверах вони можуть бути змінені без вашої участі.