Як в'язати чоловічі рукавиці. Як в'язати рукавиці на чоловіків спицями.

В'язати рукавиці простіше, ніж рукавички. Основне завдання для початківців в'язальниць - навчитися в'язати клин великого пальця. Потренуйтеся у виготовленні чоловічих рукавиць. В'язати їх простіше, а можливість використання товстої пряжі дозволяє краще розібратися в процесі.
Інструкція
1
Для вив'язування рукавиць потрібні чотири спиці, в'яжіть по колу, починаючи з гумки. Продовжуйте далі, додайте петлі для долоні, перейдіть до лицьової гладі. Для внутрішньої сторони долоні +2 петлі, для тильної +4 петлі. Помітьте петлю, від якої буде утворюватися великий палець. Відмітка повинна бути на петлях, відкладених для внутрішньої сторони.
2
Якщо рукавиця для лівої руки, відзначте четверту петлю зліва на другий спиці. Якщо рукавиця для правої руки, відзначте четверту петлю праворуч на першій спиці.
3
Продовжуйте роботу, додавайте петлі, щоб вийшов клин великого пальця. Додавання робіть перед і після зазначеної петлі, набираючи нові з протяжок. Повторюйте збільшення у кожному третьому колі - це стандартні програми. Проте їх кількість може варіюватися залежно від розміру долоні.
4
Виконайте останні три кола без додатків, в'яжіть клин до потрібної висоти. Залиште петлі відкритими, зніміть їх на шпильку. В'яжіть далі, для створення перемички над знятими петлями, наберіть дві-три петлі. Продовжуйте в'язати по колу, приміряючи рукавицю на долоню.
5
Для надання форми виконайте убавленія. Зменшіть дві останні петлі з внутрішньої сторони долоні, в'яжіть їх схрещеною лицьової. Продовжуйте збавляти на петлях тильного боку - дві перші петлі разом. Повторіть убавкі з протилежного боку рукавиці .
6
Продовжуйте в'язати, збавляючи петлі, поки на спицях не залишиться по дві петлі. Решта петлі стягніть ниткою, закріпіть на виворітній стороні.
7
Можете виконати зменшення як для шкарпеток. Пров'язуйте разом по дві останні петлі на кожній спиці. Продовжуйте збавляти, поки на спицях залишиться вісім петель, стягніть їх ниткою, закріпіть її на виворітній стороні. У першому випадку форма рукавиці вийде трикутної, у другому - напівкруглої.
Корисна порада
Приміряйте виріб на руку, це корисно, навіть якщо ви розрахували розмір.