Як організувати новорічне свято.

Новий рік - самий чудовий свято , всіма улюблений з дитинства. До його зустрічі починають готуватися заздалегідь, продумуючи кожну дрібницю, щоб створити атмосферу чарівної казки для дітей і дорослих, які не проти знову відчути себе малюками і отримати від Діда Мороза подарунок.
Вам знадобиться
  • - фінанси,
  • - карнавальні костюми та атрибути,
  • - подарунки та сувеніри,
  • - піротехнічні вироби.
Інструкція
1
Подумайте над тим, з ким би вам хотілося зустріти Новий рік, і визначитеся з місцем проведення свято а. Це може бути кафе, бар, база відпочинку, дача чи будь-яке інше місце. Придумайте разом з друзями меню для святкового столу і, по можливості, зробіть попередні покупки.
2
Влаштуйте костюмований бал-маскарад. Тема карнавалу може бути різна: наприклад, Новий рік у різних країнах світу. В цьому випадку гості можуть приходити на вечір у національних костюмах того чи іншого народу. Тільки варто заздалегідь попередити їх про форму одягу та необхідності масок. Крім того, заплануйте веселі ігри, кумедні вікторини, жартівливі перевдягання, читання віршів і т.п. Щоб нічого не забути і не пропустити, складіть план вечора. Вирішіть, чи буде у вас на свято е феєрверк. Якщо буде потрібно за сценарієм, розподіліть ролі і роздайте слова всім учасникам вечора. Виберете серед гостей, хто буде Дідом Морозом і Снігуронькою або ж запросіть на ці ролі артистів.
3
Подбайте про прикрашання приміщення: нарядите ялинку, повісьте різнокольорові гірлянди, повітряні кулі. Подумайте, як прикрасите святковий стіл. Наприклад, на нього можна поставити свічки, фігурки у вигляді символів наступаючого року або вибрати відповідну колірну гамму скатертини, серветок.
4
Подумайте про подарунки для гостей. Їх краще купити завчасно. Необов'язково купувати щось цінне, можна обійтися недорогими сувенірами і красиво їх упакувати. На кожен подарунок прикріпіть картку з ім'ям і вашими побажаннями. Ви потім можете покласти їх під ялинку. Або ж складіть всі сувеніри в мішок до Діда Морозу, а він вже буде роздавати їх гостям за прочитане новорічне вірш або заспівати пісеньку.
Корисна порада
Заздалегідь подбайте про призи для конкурсів. На випадок приходу непідготовленого заздалегідь гостя запасіться нескладними атрибутами, наприклад, ріжками, антенами, різнокольоровими ковпаками і т.д.
Якщо ви зібрали колекцію, яка може представляти історичну цінність або інтерес для інших людей, ви можете відкрити власну справу, показати світу своє захоплення, знайти однодумців, словом, організувати музей . Справа ця копітка, але цікаве і перспективне.
Інструкція
1
Але для успішного розвитку і функціонування цього бізнесу, недостатньо тільки наявності матеріалу. Тут потрібно буде виконати ряд процедур, схожих на ті, які необхідні при відкритті будь-якої фірми. Тобто ви повинні подумати про джерела фінансування, про кадри, про вдале розташування музею і багато іншому.
2
Так от, якщо з експонатами питання вирішене, то наступним етапом подумайте про приміщення. Звичайно, найкраще, якщо будівля буде у власності, ніж чим в оренді, адже оренда - справа непостійне, до того ж ростуть ціни на оренду будівель можуть негативно впливати на розвиток вашого бізнесу. Якщо у вас немає фінансової можливості самому купити приміщення, то задумайтеся про пошук спонсора, можливо, це буде велика фірма, що володіє будівлею і згодна розташувати у себе ваш музей . Також спробуйте отримати в оренду на більш прийнятних умовах будівлю у муніципальних властей.
3
Тепер задумайтеся про формування штату. Мінімальний склад - бухгалтер, співробітник, який спостерігатиме за станом експонатів, комп'ютерник. Який просуватиме сайт вашого музею в мережі, екскурсовод (по можливості зі знанням іноземної мови) і прибиральниця.
4
Також продумайте бюджет, розмір заробітної плати співробітникам, оплата оренди, реклама, оплата комунальних послуг та інші видатки.
5
Звичайно, для того щоб музей успішно функціонував і приносив прибуток, він повинен постійно розвиватися, експонати повинні пополняться.В світі існує маса прикладів таких ось оригінальних приватних музеїв, наприклад, музей телефонів Боба Рідделл, музей взуття Марікіна, музей волосся Лейли і безліч інших. Це і є приклади того, як люди змогли зробити свій бізнес на своєму захопленні.