Як очистити волоські горіхи.

Волоський горіх - це один з найбільш унікальних за змістом корисних речовин горіх. Навіть в трактатах древніх східних лікарів знайшлися записи, що волоський горіх укріплює мозок, серце і печінку.
Вам знадобиться
  • Горіхи
  • Гаряча вода
  • Ніж
  • Молоток
Інструкція
1
Щоб горіхи можна було легко очистити, треба знати один секрет. Волоські горіхи бувають різних сортів. Є дикі і напівдикі сорти з міцною шкаралупою і майже відсутньої прошарком між половинками, а є сорт з м'якою волокнистої прошарком між шкарлупками. Тому при виборі горіхів потрібно звертати увагу на сорт горіхів і на присутність прошарку.
2
Наступним кроком потрібно закип'ятити достатню кількість води, щоб залити горіхи.
3
Горіхи поміщаються в каструлю і заливаються киплячою водою. Потім каструля накривається кришкою і залишається на 30 хвилин.
4
Після 30 хвилин горіхи можна очистити за допомогою ножа. Волокниста прошарок розм'якшується під дією окропу, ніж вставляється між шкарлупок і горіх дуже легко розкривається. Якщо все-таки попадаються горіхи без м'якої прошарку, або ті, які не можна розкрити ножем, то вони відкладаються в сторону.
5
Потім відкладені горіхи потрібно дочистити за допомогою акуратних ударів молотком. Для того, щоб шкарлупки не розлітається при ударі по всій кімнаті, горіхи найкраще покласти в поліетиленовий пакет.
Зверніть увагу
Не варто колоти горіхи за допомогою двері та прилеглій стіни, це може зіпсувати двері.
Корисна порада
Перегородки між горіховими ядрами краще не викидати, а зробити настоянку, яка буде збагачувати організм йодом і іншими мікроелементами.