Як правильно зав'язати хустку. Як зав'язати чоловічий хустку.

Одяг несе масу інформації про людину, і хустку - не виняток. Це не просто шматок тканини, який обмотують навколо шиї, це один з елементів стильного образу. На сьогоднішній день аксесуари в жіночому образі дуже важливі. Тому кожній дівчині необхідно знати, як зав'язати хустку красиво.
Інструкція
1
Існує багато способів зав'язування хустки. До кожного образу ви можете підібрати свій оригінальний спосіб носіння цього стильного аксесуара. Крім того, з його допомогою з образу маленької сірої мишки можна створити образ справжньої леді. Наприклад, візьміть квадратний хустку і поверніть його в трикутник. Прикладіть його до шиї так, щоб кінці трикутника вили ззаду, а центральна вершина - прямо під вашим підборіддям, перехрестите кінці хустки, ззаду і заведіть вперед. Куточки можна зав'язати в акуратний вузлик або залишити так.
2
Складіть хустку трикутником, знизу трикутника загорніть тканину приблизно на 5 см. Відступіть від одного кінця 10-12 см і зав'яжіть простий вузол. Потім з цього ж боку загорни кінчик у вузол так, щоб утворилося петля. Гарненько закрепи кінчик у вузлі. Надівши хустку на шию, продерніте вільний кінець в отриману петлю. Цей спосіб досить простий, і не зажадає від вас спеціальних знань і умінь. Відмінно підійде як для походу на роботу, так і просто для прогулянки або занять спортом.
3
Якщо ви хочете створити яскравий образ, що запам'ятовується, наприклад, для походу в театр, зав'яжіть хустку у вигляді великого квітки або маленької трояндочки. Зробити це можна так. Візьміть тонкий хустку або шарф, оберніть його навколо шиї і зав'яжіть горизонтально бант, поверх зав'яжіть ще один бант, але тільки вже вертикально, кінці розправте, щоб вийшла гарна розетка. При цьому обидва кінці повинні трохи виглядати з бод вашого банта. Щоб вийшла маленька трояндочка, хустку обв'яжіть навколо шиї; обидва кінці повинні бути однакової довжини. Зауважте незавершений вузол, а кінці скрутіть в тугий джгут, далі складіть джгут маленької щільною равликом. Тепер з незакрученного кінця хустки зробіть петлю і протягніть її за допомогою пальця в центр равлики, розправте. Кінці можна сховати, а можна залишити визирати так, щоб це нагадувало листочки квітки.
4
В прохолодний літній вечір хустку можна зав'язати так. Складіть квадратний хустку навпіл, потім отриманий прямокутник складіть по діагоналі, далі візьміть за кінці і зав'яжіть простим вузлом на шиї. Також можна скласти його трикутником, на одному кінці якого необхідно буде зав'язати простий вузол, тільки сильно затягувати його не варто. Укладіть хустку навколо шиї і Протягніть вільний кінець у вузол. Хустки і шарфи мають масу можливостей, їх можна зав'язувати не тільки навколо шиї, а й на голові, на поясі, можна використовувати як спідницю або топ. Людська фантазія безмежна, так що, можливо, ви придумаєте своє оригінальне застосування хустці.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=3JAjFQ7WufI