Як з'єднати зал з кухнею. Як зробити із залу кухню.

Нерідко люди, прагнучи зробити свою квартиру просторішою, об'єднують різні приміщення. В останні десятиліття особливо популярним стало об'єднання кухні з залом (або, якщо слідувати європейській термінології, з вітальнею).
Інструкція
1
Перш ніж зважитися на такий крок, ретельно зважте всі за і проти. Квартира стане просторіше, варіантів розміщення меблів значно додатися, до того ж буде зручніше стежити за приготуванням їжі, не встаючи з дивана перед телевізором. З іншого боку, якщо в квартирі живе велика сім'я, домочадці напевно будуть відволікати господарку під час приготування їжі. До того ж кухню доведеться завжди містити в ідеальному порядку, адже вона буде на виду, а щоб позбутися від запахів, доведеться придбати якісну витяжку.
2
Твердо вирішивши об'єднати кухню з залом , зверніться за допомогою в спеціалізовану компанію. Професіонали зроблять всі необхідні виміри, складуть дизайн-проект і скажуть, чи можливо взагалі об'єднання кімнат у вашому будинку. Справа в тому, що якщо стіна між залом і кухнею виявиться несучої, то перепланування, швидше за все, буде неможлива. Далі необхідно узгодити план перепланування квартири і отримати офіційний дозвіл від житлової інспекції. Тільки після оформлення всіх необхідних документів можна приступати до об'єднання залу з кухнею. До речі, врахуйте, що після ремонту вам потрібно буде отримати нове свідоцтво про власність на квартиру, оскільки старе після зміни планування буде недійсна.
3
Наступний етап - знесення частини стіни. Займатися цим самостійно не варто, краще запросити професіоналів. Перш, ніж демонтувати стіну між кухнею і залом , необхідно буде поставити попереднє посилення. Ні в якому разі не відхилятися від приписів, зазначених у дизайн проекті! Після демонтажу стіни потрібно поставити постійне посилення. Запасіться терпінням: як правило, об'єднання залу з кухнею займає близько 4-7 днів. Прибравши стіну, ви можете приступати до оформлення приміщення.