Як відновити жорсткі диск.

Якщо ви видалили один або кілька розділів жорсткого диска , на яких зберігалася важлива інформація, то спробуйте відновити дані з вінчестера. Для цього краще використовувати комплект програм.
Вам знадобиться
  • - Acronis Disk Director;
  • - Easy Recovery.
Інструкція
1
Спочатку відновите видалені розділи. Скачайте і встановіть програму Acronis Disk Director. Використовуйте порівняно нову версію утиліти. Не встановлюйте програму на той розділ, з якого ви будете відновлювати файли. Перезавантажте комп'ютер і запустіть утиліту Disk Director.
2
Увімкніть ручний режим роботи програми, вибравши відповідний параметр у вкладці «Вид». Вивчіть графічне зображення стану жорсткого диска і знайдіть нерозмічену область. Клікніть по ній правою кнопкою миші. У розгорнулося меню наведіть курсор на вкладку «Додатково» і виберіть пункт «Відновлення». У вікні, вкажіть параметр «Вручну» і натисніть кнопку «Далі».
3
Виберіть спосіб пошуку видалених розділів. Краще використовувати параметр «Повний», щоб забезпечити найкращу якість роботи утиліти. Натисніть кнопку «Далі». Програма почне пошук раніше існуючих розділів, назви яких будуть з'являтися в списку. Виділіть розділ, який вам потрібно відновити, і натисніть кнопку «Далі».
4
Тепер його назва буде відображено у списку існуючих локальних дисків. Відкрийте вкладку «Операції», розташовану над панеллю інструментів програми. Виберіть пункт «Виконати». Перевірте правильність заданих параметрів відновлення розділу і натисніть кнопку «Приступити». Зачекайте, поки вибраний розділ буде повністю відновлений.
5
Виконайте аналогічний алгоритм для відновлення інших розділів жорсткого диска . Скачайте програму Easy Recovery і запустіть її. У вікні, виберіть параметр Data Recovery і перейдіть до пункту Deleted Recovery. Виконайте процедуру відновлення загублених файлів, попередньо задавши їх тип. Збережіть потрібні знайдені файли, використовуючи для цього інший розділ жорсткого диска .