Як сфотографувати силует.

Силует (фр. Silhouette) - контурне однокольорове зображення на тлі іншого кольору. Силует ная зйомка - вельми складний напрямок у фотографії, але дуже і вражаюче.
Інструкція
1
Не покладайтеся повністю на автоматику фотоапарата, т.к. в його програмі закладена необхідність максимальної опрацювання деталей переднього плану, а вам як раз-таки потрібно зворотне. Камера може збільшити витримку або включити спалах, що зіпсує весь ваш художній задум. Зробіть кілька кадрів в автоматичному режимі, щоб подивитися, як поведе себе автоматика, визначити, що в роботі фотоапарата потрібно коригувати вручну, і приступайте до експериментів.
2
Закатное або раннє ранкове сонце - прекрасне джерело підсвітки. Використовуйте його для цікавих силуетних зйомок природи, будівель, людей. Варіюйте кількість потрапляє в об'єктив сонячного світла для отримання оптимальної недодержка темних ділянок кадру. Встановлюйте експозицію по небу, щоб отримати достатню опрацювання облаков.Фотографіровать силуети можна і в променях пізнього ранкового сонця. В такому випадку витримки будуть досить короткими. Уважно стежте за тим, щоб яскраві промені не потрапляли прямо в об'єктив, це може пошкодити матрицю фотоаппарата.Еслі в вашому кадрі присутній вода, пам'ятайте, що вона підсилює яскравість освітлення, отже, впливає на величину необхідної недодержка.
3
Дуже важливо, щоб силует на знімку був чітко промальований і пізнаваний. Хорошу фокусування на об'єкті забезпечить велика глибина різкості. Наведіть фокус на кордон об'єкта зйомки і фону. Зафіксуєте фокус, потім скомпонуйте кадр і тільки після цього зробіть знімок.
4
Найчастіше знімати силуети доводиться на довгих витримках. Скористайтеся штативом і дистанційними способами спуску затвора (ІЧ-пульт, тросик), щоб уникнути ворушіння камери і змазування кадру.
Корисна порада
Шукайте прості, чіткі, легко впізнавані (сприймаються) форми.Обеспечьте вашому силуету контрастний фон, який буде набагато яскравіше об'екта.Всегда виставляйте діафрагму і експозицію вручну. По можливості робіть кілька знімків з різними параметрами с'емкі.Прі неможливості зробити досить хороший кадр, вдамося до допомоги фоторедактора. Зніміть силует незалежно від якості фону, потім виріжте його в редакторі ізображеній.Составьте колекцію красивих фонів: заходи сонця, водні гладі, небо з хмарами і т.д. Надалі вони можуть вам стати в нагоді для створення силуетних композіцій.Сілуетние кадри досить ефектно виглядають в чорно-білій або інший монохромного гамі. Експериментуйте.