Як позбутися целюліту.

Багатьом жінкам добре знайоме таке явище, як целюліт. Непривабливі ямочки на шкірі, особливо на сідницях і стегнах, далеко не завжди супроводжують зайву вагу. Окремі жирові клітини збираються в грона і тиснуть на верхні шари шкіри зсередини, створюючи типовий вид «апельсинової кірки».
Інструкція
1
Щоб позбутися целюліту , налаштуйте всі свої життєві звички на повільний і тривалий процес боротьби за ідеальні форми. Перебудуйте ваше харчування так, щоб воно було нежирним, несолоним і несолодким. Допоможе увійти в новий режим очисна дієта. Наприклад, цілий тиждень після 14 годин їжте тільки овочі, приготовлені на пару, пийте мінеральну воду і зелений чай.
2
2-3 рази на тиждень обов'язково займайтеся спортом: фітнес, плавання, тренажерний зал, аеробіка або будь-який інший. Робіть будинку фізичні вправи для мускулатури стегон. Спробуйте виконати таке: притисніть до стіни спиною, зігнувши коліна, і якомога довше залишайтеся в цій позиції. З вигляду здається, що виконати це легше, ніж насправді.
3
Ось ще пара вправ, спрямованих на зміцнення м'язів стегон і ягодіц.Встаньте, перенісши вагу тіла на праву стопу, підтягніть пупок до хребта і покладіть руки на стегна. Зігніть ліву ногу в коліні і підніміть її так, щоб ліва стопа опинилася за правою щиколоткою. Зберігаючи рівновагу, зробіть вдих і підніміться на носок. На видиху опустіться. Повторюйте протягом 30 секунд, потім змініть ногу. Ця вправа націлена на задню поверхню ніг і ягодіци.Веліколепное вправу для великого сідничного м'яза. Встаньте на карачки, руки на рівні плечей, коліна під сідницями. Випряміть праву ногу назад, поставте носок ступні на підлогу. Підтягнувши пупок до хребта, зробіть вдих і підніміть праву ногу вгору, відчуваючи напругу в сідницях. На видиху опустіть ногу. Повторюйте вправу правою ногою протягом 30 секунд, потім змініть ногу.
4
Щоранку приділіть 15 хвилин домашньої антицеллюлитной програмі: масаж щіткою - змінний душ - втирання антицелюлітного крему. Щоденний масаж щіткою з натуральної щетини виконуйте дрібними круговими рухами від коліна вгору. Беручи змінний душ, направляйте на проблемні зони почергово теплу і прохолодну струмінь води. Ведіть її від ступень вгору, починаючи з правої ноги. Після легкого сніданку зробіть щипковий масаж проблемних зон. Полягає він в легкому пощипуванні шкіри подушечками пальців.
5
Сучасні препарати проти целюліту містять цілий набір рослинних екстрактів, ефірних масел, а також кофеїну. Наносите їх два рази в день, після масажу і душа, бо після цих процедур шкіра особливо сприйнятлива до дії активних компонентів.
6
Коли приймаєте ванну, додайте у воду засобу з мінеральними солями або з екстрактами морських водоростей.
7
Пройдіть кілька професійних процедур в салоні: антицелюлітний масаж, лімфодренаж, або талассотерапию - лікування продуктами моря. Вони принесуть швидкий видимий результат, а перший успіх підштовхне вас до подальших активних дій у боротьбі з целюлітом.