Як відновити історію. відновити історію браузера.

Під час постійного серфінгу по інтернет-сторінкам в папці, куди встановлений браузер, накопичується велика кількість інформації: налаштування програми, збережені сторінки, кеш, історія відвіданих сторінок. Для збереження всіх цих даних можна скористатися послугами спеціальних програм для резервування інформації.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення:
  • - веб-браузер Mozilla Firefox;
  • - FavBackup.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб зберегти не тільки історію відвідування сторінок, але й інші дані браузера - скопіювати папку з програмою на інший локальний диск. Таким чином, при зміні операційної системи або установці нової, можна повернути всі налаштування на свої місця. Але даний спосіб не користується популярністю, тому після переустановлення системи браузер присутній, але в реєстрі немає потрібних ключів.
2
Тому кращим способом вважається використання спеціальних програм. Серед більшості програм, які служать для резервації даних програм, можна виділити утиліту FavBackup. Завантажити програму можна з офіційного сайту за наступним посиланням http://www.favbrowser.com/backup. Після переходу на сторінку сайту необхідно натиснути клавішу End на клавіатурі, щоб опинитися в нижній частині сторінки, і натиснути посилання в блоці Download FavBackup.
3
Після завантаження програми виконайте її установку, двічі клацніть по значку лівою кнопкою миші. Дотримуйтесь порад майстра установки, на останньому етапі установки натисніть кнопку Finish. Для роботи з цією програмою вам необхідно мати один з перерахованих браузерів: Internet Explorer, Firefox, Opera, Safari або Google Chrome.
4
Відкрийте програму, для цього натисніть меню «Пуск», перейдіть до розділу «Усі програми» і в папці FavBrowser Backup натисніть на ярлик виконуваного файлу. У головному вікні програми вам знадобляться всього лише 2 кнопки - Backup і Restore.
5
Для створення резервної копії натисніть кнопку Backup, трохи нижче цієї кнопки виберіть браузер, для якого буде проводитися створення копії. У нижній частині вікна натисніть кнопку Next. У новому вікні поставте позначки навпроти пунктів, які вимагають резервації, скористайтеся клавішами Select All і Deselect. Виберіть папку для зберігання інформації для відновлення, натисніть кнопку із зображенням відкритої папки.
6
Для відновлення даних з збереженої копії необхідно натиснути кнопку Restore і вказати папку, в якій вона знаходиться.