Як вижити в мегаполісі.

Життя в мегаполісі може перетворитися на справжнє випробування. Особливо важко адаптуватися буває тим, хто до цього жив в більш спокійному ритмі. Щоб вижити в мегаполісі , потрібно навчитися самостійно організовувати своє життя.
Інструкція
1
Вважається, що жити в мегаполісі легше, ніж у невеликих населених пунктах. Однак насправді великі міста пропонують своїм жителям не тільки масу можливостей, а й велика кількість стресів і проблем. Саме тому істотна частина тих, хто вирушає до столиці на заробітки, через короткий час змушена повертатися додому.
2
Щоб вижити в мегаполісі , краще підготуватися до переїзду заздалегідь. Вивчіть ринок знімного житла, підберіть підходящі варіанти, поспілкуйтеся з господарями або агентами, уважно вивчіть договору, запросите додаткові фотографії. По приїзду вам залишиться тільки оглянути попередньо відібрані квартири і внести заставу.
3
Роботу в мегаполісі краще шукати заздалегідь. Вивчіть рівень зарплат в обраному для переїзду місті, щоб убезпечити себе від недобросовісних пропозицій. Додайте резюме на сайтах вакансій, домовтеся з потенційними роботодавцями і попередній співбесіді по телефону, електронною поштою або у відео-режимі в Skype. Постарайтеся забезпечити декілька відповідних варіантів, щоб при співбесіді "в живу" мати можливість вибору. Особливу увагу зверніть на дотримання роботодавцем трудового законодавства.
4
Подбайте про способи боротьби зі стресом. Привезіть з собою кілька звичних і улюблених речей, які зроблять нове житло затишним, розробіть програму дозвілля і відпочинку. Намагайтеся частіше вибиратися з дому на прогулянки - це допоможе швидше освоїтися в місті і одночасно розвіятися.
5
Постарайтеся швидше обзавестися знайомими і друзями. ними можуть стати як колеги по роботі, так і віртуальні знайомі з різних інтернет-форумів. Зустрічі та спілкування з цікавими і приємними людьми допоможуть зберегти гарний настрій і уникнути почуття самотності і невпевненості в собі.
Корисна порада
Будьте готові боротися з нападами легкої депресії і невпевненості в собі.