Як запустити у Вісті безпечний режим. Як запустити налагодження системи віста.

Операційні системи сімейства Windows підтримують кілька режимів завантаження, у тому числі і «Безпечний режим». При його активації цього більшість компонентів автоматично відключається, що дає можливість відновити діяльність системи під час появи збоїв або неполадок.
Вам знадобиться
  • Операційна система Windows Vista.
Інструкція
1
Безпечний режим найчастіше використовується при виникненні будь-яких несправностей або появі збоїв у роботі не тільки самої системи, але й окремих пристроїв. Буває, що система просто перезавантажується, не встигнувши завантажити робочий стіл. Перед завантаженням безпечного режиму не забудьте витягнути всі носії із зовнішніх роз'ємів, тому іноді саме це є причиною виникнення проблем у системі.
2
Раніше ви могли зустрічатися з екраном завантаження інших видів режимів , якщо комп'ютер був вимкнений неправильно, а саме: пропав струм в електромережі, ненавмисно натиснули кнопку вимикання, або по клавіатурі пробігся кіт (натиснувши лапою на гарячу клавішу Power). У такому випадку слід вибрати пункт «Завантаження останньої вдалої конфігурації».
3
Для переходу в «Безпечний режим» необхідно перезавантажити комп'ютер і при завантаженні натиснути клавішу F8 перед появою логотипу Windows з біжить смугою. У меню, виберіть вашу операційну систему, якщо їх декілька, встановіть курсор на рядку «Безпечний режим» і натисніть клавішу Enter.
4
При завантаженні цього режиму на екрані повинен з'явитися логотип операційної системи в поганій якості, тому драйвера для відеокарти не довантажуються. Після завантаження системи на екрані з'явиться вікно, в якому необхідно натиснути кнопку «Так», щоб продовжити роботу. Після виправлення несправностей, перезавантажте комп'ютер стандартним способом, через меню «Пуск».
5
Для роботи з локальною мережею необхідно скористатися завантаженням «Безпечного режиму з підтримкою мережі». У цьому випадку ви можете з'єднуватися з комп'ютерами вашої мережі, передавати дані і використовувати підключення до інтернету. Для виконання друку на мережному принтері буде потрібно ввести пароль адміністратора, якщо такий було встановлено.