Як назвати тигреня. ім'я для кота тигреня.

Вибір імені для тваринного - відповідальний, але дуже цікавий процес. І чим екзотічнєє тварина, тим складніше і більш захоплююче стає пошук імені для нього. Тому щоб назвати тигреня , буде потрібно докласти трохи зусиль і фантазії.
Інструкція
1
Тигренят рідко заводять удома. Ці тварини, незважаючи на приналежність до сімейства котячих, категорично не годяться на роль домашнього улюбленця. Однак в цирках і зоопарках тигри чудово існують і спілкуються з людьми. І останнім часто доводиться виступати в ролі прийомних батьків - вигодовувати, виховувати і, звичайно, придумувати імя.Строгіх правил щодо того, як назвати тигреня , не існує. У відмінності від породистих собак і кішок, ім'я не обов'язково повинно починатися на певну букву, що позначає порядковий номер посліду. Тому найчастіше дресирувальники вибирають ім'я, грунтуючись на характері чи особливостях тварини. Також нерідко ім'я тигреняті вибирається, грунтуючись на історичній батьківщині цих тварин або фактичне місце їх народження.
2
Щоб вирішити, як назвати тигреня , потрібно попередньо поспостерігати за його характером - відповідне ім'я може саме з'явитися на тлі асоціацій. Ігрунов, Буян, Забіяка - клички, прекрасно характеризують тварину. Однак необхідно пам'ятати, що якщо тигреня чекає циркове майбутнє, ім'я краще вибирати більш звучне і презентабельне. Скай, Гектор, Вальтер - подібні варіанти сподобаються публіке.Всем представникам сімейства котячих властиво розвинуте почуття власної гідності і "царські" манери. Якщо тигреня демонструє такі якості, йому підійдуть відповідні імена: Раджа, Кайзер, Канцлер і т.д. Ім'я тигреняті можна вибирати і залежно від його породи - амурської або бенгальської. Амур, Акбар, Бірма - такі імена підійдуть кожному представнику цього виду.
3
Починайте привчати тигреня до імені якомога раніше - це допоможе налагодити контакт з людиною і полегшить подальший процес дресирування. Для цього якомога частіше вимовляєте кличку вголос, обов'язково хваліть звірка, якщо він відгукується. Заохочення кормом - також хороший спосіб закріпити у тигреня в пам'яті його ім'я.