Як відновити клітини печінки.

Клітини печінки руйнуються під впливом багатьох чинників: неправильного харчування, вживання алкоголю або лікарських препаратів, хвороб органів травлення і при інших несприятливих явищах. Відновлення клітин печінки займає багато часу, на відміну від їх руйнування. Лікуванням краще займатися під контролем фахівця.
Інструкція
1
Зверніться до гастроентеролога за консультацією. Лікар визначить, що з вашою печінкою після ряду аналізів. Лікування зазвичай полягає в прийомі гепатопротекторів («Ессенціале», «Овесол», «Карсил», «Гептралу», «Фосфогліф»). При регулярному і тривалому прийомі препаратів клітини печінки відновлюються. В період лікування дотримуйтеся нескладної низькокалорійної дієти. Усі шкідливі продукти повністю виключіть з раціону.
2
Пропийте курсом жовчогінні препарати - вони кілька скорегують роботу хворий печінки. Зазвичай лікар призначає «Аллохол», «Вігератін», «Холензим», «дехолін» або «хологон». Дія у всіх препаратів приблизно однакове, але все ж небажано самостійно їх підбирати. Приймайте засіб, як зазначено в анотації, або за тією схемою, яку призначив лікар.
3
Купіть в аптеці траву розторопшу плямисту. З'їдайте по чайній ложці три рази на день після їди. Розторопша виводить токсини, нормалізує роботу печінки і очищає жовчні протоки. Трава нешкідлива, тому вживати її можна регулярно курсами: 30-60 днів пити і робити перерву 10-15 днів. Уже через тиждень лікування ви помітите, що тяжкість пройшла, травлення нормалізувався, а гіркота в роті перестала турбувати.
4
Непогано допомагає відновити клітини печінки кора осики. Заварюйте столову ложку кори в склянці окропу, потім настоюйте на водяній бані 30 хвилин. Приймайте до їди по 50 мл відвару. Курс лікування близько 30 днів. Якщо поліпшення не спостерігаються, сходіть в лікарню.
5
При правильному підході до відновлення клітин печінки результат не змусить довго чекати. Також пийте лікувальну мінеральну воду, щоб посилити ефективність медикаментозного або народного лікування. Намагайтеся стежити за здоров'ям своєї печінки, і тоді проблем з травленням не виникне.