Як організувати прокат квадроцикла. план траси для квадроциклів.

Катання на квадроциклі - захоплююче заняття. Але не кожен в змозі дозволити собі придбати такий транспорт, і на цьому можна непогано заробити, організувавши пункт прокату .
Вам знадобиться
  • - бізнес-план;
  • - реєстраційні документи;
  • - майданчик для траси;
  • - квадроцикли та шоломи;
  • - співробітники;
  • - реклама.
Інструкція
1
Для відкриття будь-якої справи необхідний бізнес-план. Розрахуйте в ньому вимагаються вкладення, поточні витрати і доходи, обчисліть окупність. Для цього вам знадобиться вивчити ринок конкурентів і можливості попиту. Пам'ятайте, що бізнес-план - це не тільки керівництво до дії для вас, але і документ, який допоможе вам отримати позикові кошти в банку або в інвесторів.
2
Зареєструйте вашу фірму прокату в податковій інспекції. Підійде як юридична особа, так і реєстрація як індивідуального підприємця.
3
Для водіння квадроцикла по місту необхідно мати права. Уникнути можливих проблем з законом допоможе організація закритою майданчики для їзди. В такому випадку вам знадобиться ділянку площею не менше тридцяти соток. Його можна взяти в оренду або купити. Набагато привабливіше прокат буде, якщо майданчик буде мати різні гірки, канави, виступаючі перешкоди. Постарайтеся зробити трасу максимально безпечною, для пом'якшення ударів відмінно підійдуть старі покришки.
4
Придбайте декілька квадоаціклов, бажано різного розміру, місткості і з різним об'ємом двигуна. Крім самого транспорту вам потрібні будуть ще й шоломи.
5
Співробітників на перших порах можна буде не наймати, якщо ви готові самі брати безпосередню участь в роботі з клієнтами, вам знадобиться тільки фахівець на заміну. Бухгалтерські, юридичні, маркетингові, технічні та інші послуги вам можуть надати спеціалізовані фірми.
6
Приділіть особливу увагу просуванню товару. Застосовуйте різні види реклами, проводите маркетингові акції, надавайте знижки, організовуйте турніри.
Корисна порада
На базі прокату квадроциклів можна надалі організувати школу з навчання водінню. Для початку майданчик можна буде здавати таким навчальним закладам, а потім, отримавши ліцензію на відповідний вид діяльності, вести підготовку самостійно.