Як відкрити станцію техогляду. бізнес план станції техогляду автомобілів.

По дорогах нашої країни рухається велика кількість автомобілів. Кожен з них періодично проходить технічний огляд у ГИБДД, ламається або просто потребує профілактичної перевірці. Що роблять автовласники, щоб упевнитися, що з їх машиною все гаразд? Їдуть на станцію техобслуговування. Саме даний сервіс послуг сьогодні найбільш затребуваний на ринку автомобілів в Росії.
Інструкція
1
Ваше бажання зайнятися власним автомобільним бізнесом заслуговує усіляких похвал. Саме даний сервіс послуг сьогодні найбільш затребуваний на ринку автомобілів в Росії. У вас є фінансові та технічні дані для відкриття власної станції техобслуговування, то цим потрібно користуватися. Для того, щоб відкриття вашої станції технічного огляду пройшло швидко і гладко, запам'ятайте кілька основних моментів. Конкуренція в даній сфері досить висока, але кількість автомобілів зростає рік від року, так що без роботи ви не залишитеся.
2
Почніть ваш бізнес з вибору місця для його розміщення або будівництва. Територія ділянки для підприємства техогляду автомобілів повинно бути не менше чотирьох соток. Згідно існуючим вимогам закону, будівництво автосервісом і станцій техобслуговування повинно проводитися за 50 метрів від житлових приміщень та водойм.
3
Краще розташовувати такі сервіси ближче до жвавих автомагістралях, перехресть і дорогам. Це допоможе поширенню інформації про ваші послуги серед автолюбителів. Ділянка по станцію техобслуговування ви можете купити або орендувати.
4
Якщо ви серйозно націлилися на організацію свого автобізнесу, приготуйтеся узгоджувати всі свої документи з цілим рядом серйозних інстанцій - пожежною службою, санепідемстанцією і ГИБДД. Розробіть асортимент послуг, які надаватиме ваша станція техогляду, і складіть бізнес-план підприємства.
5
Підберіть необхідне устаткування для технічної діагностики та ремонту автомобілів - не скупіться на придбання новітнього обладнання, тому що нових автомобілів, начинених електронікою, стає все більше і більше.
6
Запросіть на роботу досвідчених автомеханіків і встановіть їм гідну оплату праці, щоб вони не працювали у власних гаражах вечорами і на вихідних. Репутація вашої станції техогляду в чому залежатиме від її працівників.