Як підключити газову варильну поверхню. підключення газової вручений панелі до балона.

Газова варильна поверхню на перший погляд - вельми простий пристрій, в підключенні якої немає нічого складного, але на ділі виявляється, що не все так просто. Установка газової поверхні повинна бути виконана з дотриманням норм технічної безпеки, згідно з доданою до неї інструкцією. При підключенні даного приладу до газопроводу треба бути дуже уважним і акуратним, тому що витік газу може спричинити за собою сумні наслідки.
Вам знадобиться
  • Газовий шланг, два розвідних ключа, оскільки використовуються нарізні сполучення, і спеціальна газова підмотка.
Інструкція
1
Для підключення газової вручений панелі обов'язково знадобиться спеціальний шланг, його вибору треба приділити особливу увагу, т.к. від цього залежатиме ваша безпека. Шланги бувають сельфоновие (зовні виглядають, як металеві гофровані) і в металевій оплетке (з жовтими ризиками), також можна придбати гумові спеціальні газові шланги (ці однотонного кольору). Газовий шланг повинен бути сертифікованим (сертифікат присутній при купівлі), купувати його бажано в спеціалізованому магазині.
2
Розпакуйте газову варильну панель, огляньте її на предмет механічних пошкоджень. Якщо все нормально, то за допомогою розвідних ключів підключіть газовий шланг до крана, який вмонтований в газопровід (вхідний газовий кран). Щоб в з'єднанні не було витоків, використовуйте спеціальну газову підмотку.
3
Тепер підключіть газовий шланг до конфорки. Зверніть увагу на те, що на ній може бути два виходи - один для підключення до газового балона, а другий до газопроводу. За допомогою інструкції уточніть, яким виходом вам необхідно скористатися і підключіть до нього газовий шланг.
4
Після того як ви підключили газову варильну панель до газової магістралі, відкрийте вхідний газовий кран і нанесіть мильний розчин на всі з'єднання. Якщо руху плівки не спостерігається, значить все в порядку, можна перевірити роботу самої панелі. Відкрийте конфорку і почекайте пару секунд, поки вийде повітря, після цього підпаліть її. Протестуйте черзі всі конфорки. Встановіть варильну панель строго горизонтально, по рівню, щоб ваші каструлі і сковорідки не з'їжджали з неї.
Зверніть увагу
Якщо варильна панель комбінована, тобто крім газу до неї підключається електрику для підсвічування, або автоподжига, то підведіть окрему електричну жилу з автоматом.Еслі ви хочете перенести газову плиту в інше приміщення, обов'язково узгодьте це у відповідних інстанціях.
Корисна порада
Газовий шланг вибирайте по довжині не більше 3 метрів, з'єднання шлангів між собою не допускається.
Сьогодні на зміну громіздким кухонним плитам прийшли компактні варильні поверхні, які чудово вписуються в інтер'єр навіть самої маленької кухні, створюючи функціональну та комфортну робочу зону.
Вам знадобиться
  • - газова варильна поверхня;
  • - інструкція по установці і експлуатації;
  • - розмір;
  • - пила по дереву;
  • - олівець;
  • - герметик;
  • - скоби-стяжки;
  • - сталевий шланг з сертифікованої прокладкою.
Інструкція
1
виміряються розміри газової вручений поверхні (як правило, в комплекті з варильною поверхнею надається шаблон, який можна використовувати, щоб зробити пропил в стільниці, але все ж ці шаблони потрібно перевіряти, адже ніхто не застрахований від помилок).
2
Правильно виберіть місце розташування газової вручений поверхні. Пам'ятайте: до вручений поверхні повинен забезпечуватися вільний доступ повітря, та й до того ж не можна, щоб на розігріту поверхню потрапляли бризки води. Враховуючи всі ці чинники, виберіть таке місце розташування, щоб робоча поверхня знаходилася на безпечній відстані від інших елементів кухонних меблів.
3
Накресліть на стільниці контур вручений поверхні і, використовуючи пилку по дереву, виріжте по контуру. Фахівці рекомендують відступати від країв накресленого контуру 10-12 міліметрів всередину. Обробіть зріз силіконовим вологостійким герметиком: це захистить стільницю від проникнення всередину неї води.
4
За допомогою спеціальних скоб-стяжок закріпіть варильну поверхню на стільниці.
5
Встановлену варильну поверхню підключіть до електромережі (для цього може знадобитися окрема лінія від щитка з передбаченою можливістю аварійного відключення) і газової магістралі. Перевірте, чи настроєна робоча поверхня на тип і тиск газу, що подається вашої газовою магістраллю. Якщо показники газової магістралі відповідають потребам вручений поверхні (дізнатися про них можна з експлуатаційної інструкції), підключіть газову варильну поверхню до цієї газової магістралі, використовуючи для цього сталевий шлаг, оснащений сертифікованої прокладкою.
Зверніть увагу
Для перевірки герметичності з'єднання шланга, що йде від газової магістралі до вручений поверхні, ні в якому разі не використовуйте відкритий вогонь! Помилка може коштувати життя! Перевіряти слід тільки мильним розчином.
Корисна порада
Оскільки при підключенні вручений поверхні слід дотримуватися норм електро- та газової безпеки, довірте виконання цих робіт перевіреним фахівцям.