Як вкладати гроші в нерухомість.

Якщо у вас з'явилися зайві гроші у великому розмірі, вкладіть їх у нерухомість. Такі інвестиції завжди давали гарантований спосіб примноження капіталу. Все пояснюється дуже просто - ціни на нерухомість постійно зростають. Вклавши деяку суму в покупку нерухомості сьогодні, можна отримати непогані дивіденди через кілька років. Детально проаналізуйте ситуацію на ринку нерухомості і зробіть правильні вкладення грошей.
Вам знадобиться
  • - гроші
Інструкція
1
Вкладати гроші в нерухомість було вигідно завжди. Ви можете зробити внесок в нерухомість двома способами. Все буде залежати від суми грошей, які ви готові внести в майбутній проект.
2
Придбання нерухомості. Якщо ви щасливий володар досить великої грошової суми, то вам можна порадити купити нерухомість. Придбання нерухомості можна робити в різних напрямках - житло, офісне приміщення, земельну ділянку, острів в океані. Надійним способом для жителів Росії може бути покупка квартири або офісу в центрі Москви. Вартість одного квадратного метра житла в столиці зростає з кожним роком.
3
Приміщення ви можете здавати в оренду кілька років, поки ціни на нього істотно не піднімуться. Потім ви завжди зможете його продати за вигідною ціною. Щоб знизити податки на продаж нерухомості, ви можете придбати її на офшорну компанію, і також продати. Це мінімізує ваші витрати при сплаті податків.
4
Інвестиції в фонд нерухомості. Цей спосіб доступний буквально кожній людині і не залежить від величини капіталу. Вам потрібно скористатися послугами інвестиційних фондів нерухомого майна. Це спеціальні фірми, які збирають кошти деякої кількості інвесторів і вкладають їх в приміщення, будівлі або іпотечні кредити. Суми грошових вкладів у фонди можуть бути невеликими - від 10-15 тисяч рублів.
5
Будьте уважні при виборі інвестиційного фонду. Враховуйте кілька показників його роботи з грошовими вкладами: процентна ставка, терміни вкладу (зазвичай він досить великий), мінімальну суму вкладу. Щоб не помилитися з інвестиційним фондом, ознайомтеся з діяльністю компанії, яка управляє роботою фонду. Саме вона вибирає ті проекти, в які будуть вкладатися ваші гроші . Ознайомтеся з надійністю роботи управляючої компанії та її рейтингом у Національному рейтинговому агентстві.
6
Якщо ви вибрали інвестиційний фонд, вам потрібно купити його паї. Прийдіть в офіс обраного фонду, заповніть потрібні документи. Зазвичай це анкета фонду, ваша заява про відкриття рахунку та придбанні паїв. Після цього вам потрібно внести гроші на рахунок і купувати паї.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=o47Zc2JhNrg
Зверніть увагу
Вносити гроші на рахунок в інвестиційному фонді ви можете робити стільки разів, скільки вам буде потрібно.