Як приймати аспірин для розрідження крові. Як приймати дитячий аспірин для профілактики.

Аспірин або ацетилсаліцилова кислота відноситься до нестероїдних протизапальних препаратів. Випускається у формі таблеток в оболонці і в розчинній шипучою формі. Застосовується при болях, жарі, ревматичних захворюваннях, а також як антиагреганта для профілактики тромбоемболій і тромбозів, при пороках серця, інфарктах, інсультах, миготливої аритмії і в якості їх профілактики. Щоб приймати аспірин як антиагрегантного препарату, слід обстежитися і отримати рекомендацію лікаря.
Вам знадобиться
  • - стакан;
  • - вода;
  • - аспірин.
Інструкція
1
Якщо вам призначили прийом аспірину в якості засобу розріджує кров, дотримуйтесь рекомендації лікаря і не перевищуйте вказані дози. Будь-які нестероїдні протизапальні можуть викликати ураження шлунково-кишкового тракту, тому ніколи не приймайте аспірин на голодний шлунок. Найменше вплив на шлунково-кишковий тракт аспірин надає через 30 хвилин після прийому їжі.
2
Якщо аспірин призначили вашій дитині, то його можна давати з 4 років по половині таблетки 3 рази на день. Проміжки між прийомами препарати не повинні бути менше 4-6 годин. Максимальна добова доза не повинна перевищувати 100 мг на 1 кг ваги дитини. Як антиагрегантної кошти зазвичай призначають аспірин в оболонці по 1 таблетці 1 раз на день.
3
Якщо вам призначили аспірин, то приймайте його згідно з рекомендаціями лікаря. В якості профілактики тромбозів, тромбоемболій, інфаркту, інсульту, приймайте по 1 таблетці « Аспірин Кардіо» 3 рази на день.
4
Ацетилсаліцилова кислота під торговою назвою « Аспірин Упса» - це розчинна шипуча форма аспірину. Для застосування розчиніть 1 таблетку в склянці води, випийте відразу після розчинення. Максимальна добова доза не повинна перевищувати 6 г.
5
Якщо ви страждаєте виразкою, гастритом, діатезом, астмою, застосовуєте інші лікарські препарати, маєте проблеми з нирками або печінкою, вагітні або годуєте грудьми дитини, повідомте про це лікаря.
6
Також лікарю слід повідомити, якщо у вас колись були напади подагри, якщо ви не переносите аспірин, приймаєте антикоагулянти або маєте інші проблеми зі здоров'ям.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Xy5dAJ-oA_U
Зверніть увагу
Ніколи не починайте прийом аспірину без рекомендації лікаря, особливо якщо ви хочете розріджувати їм кров. Тривале застосування нестероїдних протизапальних засобів можливе лише за рекомендацією лікаря, під його безпосереднім контролем і під контролем лабораторних показників крові і сечі.