Як розігнати мишку.

Комп'ютерна миша - це вказівний пристрій введення інформації в комп'ютер, що забезпечує взаємодію користувача з ПК. Від мишки залежить і швидкість роботи оператора. Саме тому слід знати, як налаштувати швидкість руху покажчика.
Інструкція
1
Зайдіть через меню «Пуск» в «Панель управління». Залежно від виду вікна знайдіть і виберіть або параметр «Миша», або «Обладнання та звук», а потім - «Миша». Перед вами відкриється вікно налаштувань миші, що складається з декількох вкладок.
2
Для того щоб розігнати швидкість руху покажчика миші на екрані, перейдіть на вкладку «Параметри покажчика». Ви побачите кілька полів налаштувань зовнішнього вигляду курсора. Перший з них - переміщення. У спеціальному полі пересуньте повзунок швидкості руху покажчика від положення «Нижче» до положення «Вище». Нові настройки переміщення ви відчуєте відразу ж по зміненій швидкості руху покажчика.
3
При збільшенні швидкості переміщення рух покажчика мишки може стати уривчастим і різким. Може знизитися точність наведення курсору на об'єкти робочого столу. Для того щоб згладити вплив виросла швидкості переміщення поставте галочку поруч з параметром «Включити підвищену точність установки покажчика». Якщо після її активації швидкість руху залишається занадто високою, понизьте її, відрегулювати положення повзунка в поле «Нижче» - «Вище».
4
На цій же вкладці налаштувань налаштуйте та інші параметри покажчика. Приміром, початкове положення мишки в новому вікні. Також корисним може бути і включення сліду покажчика для полегшення виявлення миші на екрані, картинка якого не надто контрастна і зливається з покажчиком.
5
Часто під розгоном миші розуміється зміна її чутливості і точності наведення на об'єкти і плавність ходу. Геймери, люблячі гру CS і подібні їй, цінують розгін миші за те, що для наведення такої миші на ціль витрачається менше часу, ніж у кульковою мишки. При цьому збільшується і точність її наведення. Якщо ви користуєтеся мишею від виробника A4Tech, використовуйте настройки драйверів для підвищення значення її DPI. Також використовуйте функціонал програми Oscar Editior.