Як зробити накладні вуса. Як зробити накладну бороду.

Накладні вуса - невід'ємна частина об'ємного гриму, який використовується як в різних театральних постановках і кінороботах, так і в професійній діяльності детективів, охоронців і всіх тих, хто хотів би бути невпізнаним. Крім того, вуса є косметичним елементом, що приховує недоліки особи, шрами і т.д. Накладні вуса можуть кардинально змінити зовнішність людини, але можуть і просто підкреслити і посилити ефектну зовнішність. Ось чому, час від часу, мода на вуса повертається. І накладні вуса можуть допомогти чоловікам бути на її піке.
Вам знадобиться
  • постижерні гачки, тонка тюль, карда, волосся
Інструкція
1
Знайте, що накладні вуса робляться способом тамбуровкі. Для цього потрібні спеціальні постижерні гачки, тонка тюль, карда - спеціальна плоска щітка для волосся, і власне волосся. Розберіть пучки волосся по довжині, розчешіть їх на карді. Зміцніть карду за допомогою струбцінок на столі. Розкладіть розчесані волосся на карді, прикрийте їх іншій кардіо або щіткою, щоб не розліталися.
2
Розкладіть тюль на підставці, визначте форму виробу. Візьміть Постижерне гачок у праву руку борідкою вгору. Тримайте його як карандаш.Витяніте з карди невеликий пучок волосків, перегніть їх навпіл, утворюючи петельку, затисніть її пальцями лівої руки.
3
Просмикніть гачок в петлю тюлю, потім в волосяну петлю, захопіть її і простягніть через тюль. Не виймаючи гачок з петлі, зачепите кілька волосин. Утримуючи петельку пальцями, протягнете кінці волосків через петлю. Міцно затягніть її.
4
Для тамбуровкі застосовується і подвійний вузол. В цьому випадку після протягання волосків в петлю, вузол не завершується. Протяжка повторюється ще раз і тільки потім подвійний вузол міцно затягіваетсяІзготовленіе вусів тамбуровкой - копіткий і довгий процес. Однак вуса виходять природними, приклеюються до шкіри спеціальним клеєм і не відрізняються від справжніх.
Зверніть увагу
Накладні вуса робляться з штучних і з натурального волосся. Цілком зрозуміло, що грим для театральних акторів допускає використання штучних накладних вусів, так дійство проводиться на сцені, досить далеко від пильних очей. А ось постійне носіння накладних вусів в житті вимагає їх більшої природності, т.к. груба підробка помітна відразу і викликає непотрібні вопроси.Ізготовленіем накладних вусів займаються Постижери. Саме вони виготовляють перуки, бакенбарди, накладні вуса та бороди з натурального волосся.