Як зробити енергозберігаючу лампу.

Навіть найдовговічніша енергозберігаюча лампа рано чи пізно перегорає. Якщо це трапилося, в її корпусі можна при бажанні зібрати нову - цього разу хоча і малопотужну, зате ремонтопридатності.
Інструкція
1
Вимкніть світильник вимикачем. Виверніть з нього перегоріла енергозберігаючу лампу .
2
Витримайте лампу протягом двох днів, щоб в ній повністю розрядився накопичувальний конденсатор. Одночасно візьміть непотрібне, але справний зарядний пристрій від стільникового телефону і також витримаєте його відключеним від мережі протягом двох днів з тією ж метою.
3
Після закінчення витримки акуратно розкрийте корпусу як лампи, так і зарядного пристрою. Будьте обережні, щоб не разгерметизировать колбу. Відокремте колбу (вона приклеєна) і здайте в пункт прийому ртутьвмісних відходів.
4
Витягніть з лампи і зарядного пристрою плати. Плату від лампи відкладіть і використовуйте як джерело радиокомпонентов. Плату ж від зарядного пристрою переставте в корпус лампи. Її вхід, розрахований на подачу мережевої напруги, підключіть до цоколя зсередини.
5
Складіть чотири послідовних ланцюжка, кожна з яких складається з двох 20-мілліамперних світлодіодів бажаного кольору і одного 200-омного 0,5-ватного резистора. Усі бесіди з'єднайте паралельно і підключіть, дотримуючись полярності, до виходу плати зарядного пристрою. Розташуйте все це в окремому корпусі, який приклейте до верхньої половинці корпуса від лампи. Сам корпус лампи закрийте, попередньо вживши заходів, що виключають зсув плати, що загрожує лагідним замиканням. Також виключіть будь-яку можливість дотику до струмоведучих частин.
6
Укрутіть лампу в світильник і приступите до її використання.
7
Світлодіоди в такий лампі працюють в полегшеному режимі, і тому світити вона буде неяскраво, зате термін їх служби виявиться значним. Якщо ж в лампі виникне несправність, просто відключіть і виверніть її, знову витримаєте два дні без напруги, після чого замініть зіпсований світлодіод або плату (або відремонтуйте останню, якщо вмієте усувати несправності в телефонних зарядних пристроях). Потім знову зберіть лампу .
Зверніть увагу
Ніколи не працюйте під напругою.