Як в'язати пінетки. англійські пінетки.

В'язані пінетки - одні з перших рукодільних дрібничок, які робляться мамою для малюка. Адже це таке чудове заняття для майбутньої мами - в'язати маленькі пінетки , представляючи свою дитину в них.
Вам знадобиться
  • Спиці, гачок, нитки, ножиці.
Інструкція
1
Підберіть нитки для пінеток. Це повинні бути дуже ніжні і не колючі нитки, щоб малюку в пінетках було комфортно. Зазвичай для в'язання пінеток використовується спеціальна дитяча пряжа, знана ніжними кольорами і особливою м'якістю.
2
Почніть в'язати пінетки з підошви. Наберіть на дві спиці 14 петель, включаючи кромочні петлі. Ця деталь пінетки буде в'язатися на двох спицях.
3
Потім додайте по одній петлі на початку і кінці ряду з протяжок, в'яжіть далі хусткової в'язкої (лицьовими петлями за передню стінку всі ряди). Прибавки робіть доти, поки кількість не досягне 22 петель. На цьому етапі вже повинна вимальовуватися серединка підошви.
4
Потім зменшіть, пров'язуючи по дві петлі з кожного краю доти, поки кількість не повернеться до первісного, до 14 петель. Цим кроком ви завершите в'язання підошви.
5
Тепер в'яжіть верхню частину пінетки . Наберіть для п'яти 5 петель шляхом навішування повітряних петель на спицю. Пров'яжіть ці петлі, продовжуючи в'язати решті ряд. Для того, щоб вийшов мисок, додайте по 1 петлі на початку кожного ряду до 23 петель в кожному ряду. П'ять петель п'яти в ці 23 петлі не входять. При в'язанні таким способом ви побачите, що висота п'ятки збільшується.
6
Потім закрийте 12 петель лицьовими петлями з боку п'яти і в'яжіть 10 рядів хусткової в'язкою.
7
Наберіть 12 петель способом накидання повітряних петель на спицю. Пров'яжіть полотно, але знову зі зменшенням миска по 1 петлі на початку кожного ряду, доти, поки не залишиться 19 петель (5 з яких п'ятка, а 14 петель залишаються в початковому ряду).
8
Закрийте 19 петель і сформуйте пінетки. Прісборьте мисок, наколюючи петлі на голку і стягуючи. Обов'язково рівномірно розподіліть деталь по підошві. Залишилося акуратно зшити підошву і п'яту. Другу пінетки в'яжіть за таким же принципом.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=LVF4TyLKS1k
Корисна порада
Верхню частину пінетки можна прикрасити мереживом, пов'язаним гачком, або просто надвязать її контрастним кольором.
Пінетки для новонародженого - це милий предмет дитячого одягу. В'язання пінеток не займе дуже багато часу, зате принесе масу позитивних емоцій. Справитися з цією справою можуть навіть початківці, адже в'язати пінетки для новонароджених нескладно.
Вам знадобиться
  • - пряжа;
  • - спиці;
  • - вимірювальна стрічка;
  • - булавки.
Інструкція
1
Перш ніж приступити до в'язання, підберіть відповідну пряжу. Приміром, нехай це будуть різнокольорові залишки м'якої вовни середньої товщини або спеціальна сумішева пряжа, призначена для новонароджених.
2
Наберіть на спиці 33 петлі (набраний ряд повинен дорівнювати 16 см, що відповідає виміряним обсягом ноги у щиколотки новонародженого). Після цього наступні 14 рядів (це три сантиметри) пров'яжіть хусткової візерунком, то є всі ряди потрібно провязать лицьовими петлями. Потім 4-6 рядів пров'яжіть панчішних візерунком (панчішний візерунок являє собою чергування лицьових і виворітних рядів).
3
Розділіть в'язання на три частини. У тому випадку якщо одна або дві петлі виявляться зайвими, додайте їх до середньої частини. Потім продовжуйте в'язати.
4
Пров'яжіть лицьовими перші одинадцять петель (це права бічна частина), після чого пров'яжіть середню частину. Переверніть в'язання на виворітну сторону і знову пров'яжіть середню частину. Щоб зручніше було в'язати, праву і ліву частини зніміть на шпильки.
5
Роботу поверніть на лицьову сторону і, починаючи з наступного ряду, пров'язуйте тільки петлі середньої частини. Вив'язування «язичка» закінчите виворітні поруч.
6
Від центральної частини до правої бічної з кромок петель "язичка" наберіть по одній додатковій петлі. Потім в'язання переверніть на виворітну сторону і пров'яжіть петлі правої частини, попередньо перекинувши їх з шпильки на спицю.
7
Пінетки продовжуйте в'язати в наступній послідовності: петлі правої бічної частини, петлі, які набрані з кромок, середню частину і петлі з кромок. Після цього точно так же пров'яжіть ліву бічну частину.
Зверніть увагу
Під час в'язання пінеток для новонародженого краще не покладатися на приблизні розрахунки петель, а частіше приміряти виріб.
Корисна порада
Відстань від щиколотки до мізинця повинно складати приблизно п'ять сантиметрів.