Як перевести гроші з телефону на Яндекс гаманець. перевести гроші з мтс на yandex.

Мати «Яндекс гаманець» дуже зручно. Щоб його поповнити, можна не виходити їхнього будинку. Він використовується для оплати різних покупок в інтернеті або рахунків за послуги. Часто трапляється так, що потрібно терміново поповнення електронного гаманця, а грошові кошти є на телефоні. Як перевести гроші з мобільного телефону на гаманець в системі «Яндекс.Деньги»?
Вам знадобиться
  • - рахунок в системі «Яндекс гаманець»;
  • - доступ в інтернет;
  • - мобільний телефон;
  • - інтернет.
Інструкція
1
Визначте у оператора короткий номер, щоб виконати операцію з поповнення балансу за допомогою телефону. Наприклад, для стільникового зв'язку «МТС» - це 112. Набираєте «* короткий номер * порядок цифр номера вашого електронного гаманця * розмір суми платежу #». Потім натискаєте клавішу виклику на стільниковому телефоні. Ця схема діє для абонентів «МТС» і «Білайн».
2
Якщо у вас «Мегафон», то зробіть подібну операцію, але тільки після короткого номера введіть потрібну суму, а потім рахунок «Яндекс гаманця». За переказ грошових коштів стягується певна комісія. Її розмір залежить від суми, яку ви покладете на гаманець. Використовуйте й інший варіант поповнення.
3
Наберіть смс-повідомлення, в якому вкажіть рахунок в системі «Яндекс» і розмір суми переказу. Уточніть у оператора точний номер, на який будете відправляти смс. Як правило, він представлений у федеральному форматі. Але не спитайте його з номером для швидкого запиту. Вартість повідомлення буде залежати від тарифікації вашого плану. Після відправки смс-повідомлення зайдіть у ваш гаманець через 5 хвилин після операції.
4
Перевірте, чи є перерахування коштів на «Яндекс гаманець» чи ні. Якщо надходження було вироблено, то можете заспокоїтися, а якщо гроші не прийшли на рахунок, то зверніться до стільникового оператора, і вам дадуть необхідні консультації.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=2DKszEkjtFs
Корисна порада
Будьте гранично уважні, коли будете здійснювати грошові операції з переведення на електронний гаманець. Всі введені дані потрібно досконально перевірити. Якщо ви неправильно вкажіть хоч одну цифру, то переклад отримає інший користувач. Не попадіться в руки шахраїв. У кожній системі бувають помилки і збої, тому поповнення рахунку може відбутися дуже швидко або гроші можуть де-небудь «зависнути». Здійснюйте збереження звітів по зроблених операцій в телефоні, не видаляйте ці повідомлення. Це буде доказом того, якщо надалі потрібно буде пред'являти претензії до оператора стільникового зв'язку.