Як зібрати двигун Юпітер-5. Як зняти двигун з юпітер 5 відео.

Збирання двигуна Иж Юпітер 5 після його ремонту - відповідальна операція. Неуважність і помилки при складанні рано чи пізно приведуть до появи поломок при його експлуатації. Однак, увагу і спостережливість, проявлені при його розбиранні, дозволять уникнути більшості помилок.
Вам знадобиться
  • - набір гаражного інструменту.
Інструкція
1
Перед початком зборки очистіть від забруднень площині в місцях роз'ємів деталей. Протягом всього процесу звертайте особливу увагу на рівномірність затягування кріпильних гвинтів, уникаючи перекосів. Підшипники перед запрессовкой добре обробіть змазкою. У праву половину картера запресуйте шарикоподшипник, потім встановіть в ліву половину установче кільце. З боку кривошипно камери в картер запресуйте сальник, після чого встановіть друге кільце.
2
В канавки кришок кривошипних камер вставте настановні кільця, а в них запресуйте кулькові підшипники і надіньте на них гумові кільця ущільнювачів. Встановіть лівий колінвал. При цьому стежте, щоб не пошкодити сальник. Молотком і підтримкою запресуйте кришку кривошипно камери. Потім вкрутити в неї гвинти зі стопорними шайбами. Зусилля для затяжки цих гвинтів повинно бути максимальним.
3
У праву половину картера вставте колінвал. Тим же чином, за допомогою молотка та підтримки, запресуйте кришку кривошипно камери. Встановивши на півосі колінчастого вала і в кришки кривошипних камер сальники, запресуйте їх. Далі вставте настановні кільця, в ліву половину картера запресуйте шарикоподшипник і закріпіть кришку кривошипно камери гвинтами з максимальною затягуванням.
4
На обох половинах картера гвинти кріплення кришок кривошипних камер накерніть, щоб оберегти їх від мимовільного вивертання. На праву половину картера поставте прокладку і кришку з сальником коленвала. Закріпіть її гвинтами і накерніть тим же чином.
5
Для складання циліндро-поршневої групи двигуна надіньте кільця на поршні за допомогою пластин. При цьому замки пластин повинні співпасти з штифтами поршнів. На бобишках поршнів в одну з канавок встановіть стопорне кільце, а на протилежну канавку - поршневий палець, змазаний машинним маслом. Поршень надіньте на верхню головку шатуна так, щоб стрілка була звернена назад, а стопорні штифти поршневих кілець вперед по ходу руху мотоцикла.
6
Поєднайте отвори бобишек поршнів і втулки верхньої головки шатуна. Запресуйте поршневий палець з допомогою оправлення і молотка. Після цього встановили другу стопорне кільце на поршень. Тим же порядком зберіть і встановіть на двигун другий поршень. Перед установкою циліндра перевірте площині роз'ємів. Зачистіть ці площині, встановіть на них ущільнювальні прокладки, під поршні поставте дерев'яну підставку-дощечку. Дзеркало циліндра змастіть маслом. На циліндр надіньте поршень зі шпильками і акуратно заправте поршневі кільця.
7
Заберіть підставку з-під поршня. Просуваючи циліндр, встановіть його на своє місце і закріпіть. При цьому замки кілець не повинні потрапляти в вікна циліндра. Точно так же поставте на місце другий циліндр, після чого встановіть патрубок карбюратора, прокладку і головку. Затягніть кріплення головок і патрубка таким чином: в першу чергу затягніть до упору середні гвинти, потім крайні. Крайні гайки затягуйте рівномірно навхрест.
Зверніть увагу
ІЖ Юпітер-5 дуже гарний у динаміці і швидкості, а що стосується прискорення, то ІЖ Юпітер-5 досить жвавіше свого одноциліндрового брата. Двигун ІЖ Юпітер-5 досить обротістий - до 5000 оборотів в хвилину. На відміну від важких мотоциклів, типу «Дніпро» або «Урал» на ІЖ Юпітер-5 встановлено один карбюратор на два циліндра, відповідно витрата палива менше, а стабільність роботи обох циліндрів краще.
Корисна порада
Мотоцикл дорожній «Іж Юпітер 5-020-03» (Іж 6.113-020-03) відноситься до мотоциклів середнього класу і призначений для експлуатації на дорогах з різним покриттям. Мотоцикл обладнаний двигуном з рідинної системою охолодження, яка забезпечує стійку роботу в будь-якому режимі, знижує рівень шуму і зменшує витрату палива. Базова модель комплектується телескопічною вилкою, спіцованние колесами і Двомуфтовий гальмами барабанного типу.