Як лікувати кишкові захворювання.

До числа кишкових інфекцій відносяться більш тридцяти захворювань, в результаті яких відбувається пошкодження шлунка або кишечника. Наслідки даних хвороб можуть бути різні (діарея, блювота і навіть смертельний результат), а ось причиною є бактерії, їх токсини або віруси, що потрапляють всередину людського організму з зараженою їжею або водою, а також через немиті руки. Найбільш сприятлива для їх розвитку та активної життєдіяльності тепла і волога середу, наприклад, молочні продукти, м'ясні напівфабрикати, холодці і, звичайно ж, вода.
Інструкція
1
Інкубаційний період між попаданням збудника інфекції в кишечник до прояви захворювання може становити від 6 годин до двох діб. До основних симптомів кишкових інфекцій відносяться підвищення температури, блювота і біль у животі (гастрит), діарея (ентерит), блювота і пронос (гастроентерит) і др.Прі появі подібних ознак негайно зверніться до лікаря. Для того щоб відрізнити кишкові захворювання від апендициту, лікарського отруєння і т.д., необхідно здати аналізи калу і блювотних мас.
2
Процес лікування кишкових інфекцій повинен включати в себе заходи по усуненню зневоднення організму, прийом антибактеріальних препаратів, дієту, відновлення порушеної мікрофлори кишечника, дотримання режиму гігієни. Прийом лікарських засобів проводите за призначенням лікаря і строго під його контролем.
3
Для відшкодування втраченої організмом рідини і мінеральних речовин в домашніх умовах приготуйте питну суміш, що складається з 1 літра кип'яченої води, 200 г апельсинового соку, половини чайної ложки харчової соди, кухонної солі (3/4 чайної ложки) і 80 г цукрового піску. Даний напій всмоктується в кишечник навіть при проносі. Крім цього пийте в період даного захворювання мінеральну воду без газу, причому обсяг випивається рідини повинен не менше, ніж в 1,5 рази перевищувати кількість втраченої, враховуючи блювотні маси і кал.
4
До тих пір, поки не відбудеться нормалізація стільця, дотримуйтеся дієти на основі рідких продуктів (соки, бульйони, рисова каша без молока, сухарики). До повного одужання виключіть з раціону продукти, що викликають процес бродіння в кишечнику (чорний хліб, капуста, огірки, буряк, бобові). Навпаки, введіть в меню кисломолочні продукти, шипшина, морква, ягоди (чорниця, малина, смородина).
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=jRwOXhHaDVc