Як зробити криволінійний стеля.

В даний час все більшу популярність починає завойовувати криволінійний стеля . Справа в тому, що з його допомогою можна підкреслити інтер'єр самого приміщення. До того ж, зробити такий стеля можна самостійно.
Інструкція
1
Почніть роботу з виготовлення шаблону. На ньому ви будете згинати листи. Для цього використовуйте будь-який з підручних матеріалів: обрізки гіпсокартону, фанери, ДСП, оргаліт.
2
Наріжте лист на заготовки потрібних розмірів. Врахуйте, зігнути лист ви можете тільки в напрямку його довжини. Пов'язано це з орієнтацією волокон картону. У тих місцях, де буде виконуватися стиковка фрагментів з іншими листами, з прямих кромок зніміть фаску під кутом 45 градусів. Зняти потрібно одну третину аркуша. За допомогою спеціального голчастого валика прокатайте заготовку по стороні згину. Тим самим на поверхні аркуша будуть створені макропори.
3
Після цього обережно зволожите аркуші з наколотої сторони. Скористайтеся для цієї мети губкою, пензлем або ж тканиною. Зволожувати треба близько години. Також ви можете просто накрити лист тканиною і виробляти її зволоження через певні проміжки часу. Робіть це до того моменту, коли в проколоті отвори перестане вбиратися вода.
4
Підніміть лист за кромки і перенесіть у вертикальному положенні до шаблону. Осі листа і шаблона повинні співпасти. Після цього акуратно покладіть лист на криволінійну поверхню шаблону. Зігніть його до необхідної кривизни. За допомогою затискачів виконайте фіксацію кінців аркуша.
5
Далі обмотайте краю заготовки липкою стрічкою кілька разів. Потім зніміть заготовку з шаблону і залиште сушитися. Виконайте очистку листа від крихт і пилу і покладіть на шаблон. Пази повинні знаходитися зверху. Заповніть шпаклівкою. Просушіть. У вас вийшла заготовка з радіусом 200 мм. Щоб сильніше зігнути лист, зробіть пази глибше і ширше.
6
Переходьте безпосередньо до монтажу заготовок на підвісний стеля . Закріпіть їх в потрібному порядку під перекриттям. Не рекомендується кріпити на дерев'яний каркас, так як деревина може з часом відволожитися. Для виготовлення підвісної стелі використовуйте металеві профілі.