Як зняти дачу на літо.

Перспектива провести літо у величезному місті мало кого потішить. Спека, пил, розпечений асфальт, задушлива квартира. Варіанти відпочити завжди є. Можна виїхати на все літо до родичів у село, на морське узбережжя. Але якщо в селі нікого немає, а на море поїхати неможливо, то найкращий варіант - це зняти в оренду дачу в передмісті і провести все літо на природі, в той же час не покидаючи надовго невідкладні справи.
Вам знадобиться
  • - паспорт орендарів;
  • - паспорт орендодавця;
  • - свідоцтво про власність на дачну ділянку;
  • - договір оренди.
Інструкція
1
Довірити пошук дачі на літній сезон ви можете професіоналам з агентства нерухомості. Вам підберуть ділянку в потрібному районі, врахують всі ваші побажання і допоможуть оформити договір оренди, який слід обов'язково укладати, щоб в сезон відпочинку не виникло непередбачених ситуацій. Вартість послуг агентства може бути різна, але в будь-якому випадку заплачені кошти дозволять вам ні про що не турбуватися і в потрібний час оселитися на дачі.
2
Щоб зняти дачу на літо в потрібному місці і за доступною ціною самостійно, починайте підшукувати підходящі варіанти відразу після новорічних свят. Зняти дачну ділянку в сезон дуже складно, а якщо відповідний варіант і знайдеться, то коштувати він буде дуже дорого. Прочитайте всі місцеві газети, які дають оголошення про продаж і оренду, поговоріть зі знайомими і родичами, що знімають дачні будиночки на літній сезон, дайте оголошення в засоби масової інформації свого регіону.
3
Якщо ви знайшли підходящий варіант, домовляйтеся з власниками про зустріч. Перевірте документи, що засвідчують особу орендодавців, документи на дачну ділянку. Якщо все гаразд, то укладайте договір оренди.
4
Якщо ви залишите укладення договору на потім, то неможливо повністю бути впевненими, що ви отримаєте знайдену дачу в оренду. Коли починається літній сезон, орендарі готові платити будь-які гроші, аби отримати те, про що вони мріяли все зиму.
5
В договорі оренди вказуйте всі умови самої оренди, вартість оренди, терміни оплати, інші пункти, які ви вважаєте потрібними. Обов'язково впишіть терміни оренди і відповідальність сторін за дострокове розірвання договору.
6
Проводьте оплату за орендований будиночок, починаючи з квітня, навіть якщо ви хочете поселитися в ньому тільки в травні, так як будь-який власник намагається отримати максимальну вигоду від здачі свого майна, і якщо ви не справите оплату, то знайдуться орендарі, готові платити за будь-який місяць і вносити орендну плату наперед. Особливо це стосується передмість великих міст.
7
Один примірник договору залиште собі, другий - власнику дачі. Отримайте ключі і в'їжджайте тоді, коли вам це потрібно. Головне що договір ви уклали, оренду оплатили, значить, дача буде ваша на все літо .