Як закріпити стрибуни. стрибуни Як кріпити.

Стрибуни - просто незамінна річ для підростаючого чада. Вони допомагають зміцнити м'язи ніг і спинки, підготувати дитину до прямоходіння, розвинути у нього рухову координацію. Сьогодні ринок пропонує величезний вибір стрибунців, залишається відкритим питання: як правильно їх закріпити, щоб отримати максимум користі і обійтися без травм?
Інструкція
1
Класичний варіант - закріпіть стрибуни на дюбелі, вбитому над дверним отвором. Саме на дюбелі, а не на цвяху, будь він величезним найміцнішим. Крім того, дверний отвір не повинен бути гипсокартоновиє, і повинен володіти достатньою шириною, що дозволяє дитині розгойдуватися в різні боки. Є ще один момент, що не дуже зручний в цьому випадку: іноді дверний отвір має поріжок, що ускладнює рух малюка і збільшує можливість травми.
2
Другий варіант - повісьте стрибуни на гачок, призначений для люстри. При цьому необхідно перевірити кріплення на міцність, щоб знову-таки уникнути нещасного випадку, так як стрибає малюк в стрибуни з вельми пристойною силою. Самий випробуваний спосіб - тато, який перевіряє надійність кріплення власною вагою. Цей спосіб чудовий тим, що створює справжню свободу руху, а мета стрибунців саме в цьому і полягає.
3
Третій варіант - закріпіть стрибуни на перекладині спортивної стінки. Є стінки, які тримаються на вбитих в стіну дюбелях, є варіанти на розпірках від підлоги до стелі. У кожному разі, вони дуже надійні і забезпечать безпечний рух малюкові.
4
Використовуючи останню ідею, розмістіть в квартирі спеціальну пересувну балку, металеву або дерев'яну, на якій можна було б підвісити міцні гачки. Така конструкція зручна тим, що при бажанні можна легко зрушити тренажер або, навпаки, висунути його на бажану відстань від стінки. На такий балці згодом можна кріпити і дитячі гойдалки, це дуже зручно і головне - безпечно.
5
Закріпіть стрибуни так, що б дитина стосувався зігнутими ніжками підлоги. Тоді він зможе випрямити їх, відштовхнутися і підстрибнути. Щільно застебніть всі кріплення. Руки малюка розташуйте на пахвових валиках, це знизить навантаження на хребет.
Зверніть увагу
Не залишайте малюка в стрибуни без нагляду. Не дозволяйте знаходиться в стрибуни більше 30 хвилин. Вибираючи стрибуни, врахуйте, що у них повинен регулюватися розмір підтримки, щоб не було навантаження на хребет малюка. Інакше замість розвиваючого тренажера ви отримаєте травмоопасную іграшку.
Корисна порада
Одягніть взуття на ніжки дитини і підстеліть килимок. Садіть малюка в стрибуни за годину до їди або через годину після прийому їжі.