Як запустити у віконному режимі.

Іноді користувачеві потрібно запустити улюблену гру у віконному режимі і для цього є багато причин: від простого зручності, пов'язаним з високою роздільною здатністю екрану, до приховування гри від начальства, якщо його представник випадково зайде в кабінет. Способів виконання даної операції безліч.
Вам знадобиться
  • Комп'ютерна гра.
Інструкція
1
Найпростіший і доступний спосіб - натискання клавіш Alt + Enter. У більшості додатків Windows-платформи ця команда застосовується для зміни режиму відображення. Але в плані ігор цей спосіб не найдієвіший, тому, швидше за все, він для вас не підійде.
2
Також віконний режим можна задати за допомогою програмних засобів самої гри. Як це зробити? Дана настройка, як правило, знаходиться в меню гри, розділ «Налаштування» (Options). Тому існує велика кількість ігор, ця опція називається по-різному: «Віконний режим», «Грати у вікні», FullScreen Mode і т.д. Після закриття меню налаштувань, вікно гри автоматично зміниться в розмірі.
3
Далі можна скористатися можливостями зміни даних запускається файлу, якщо бути точніше - зміни параметрів запуску гри. Якщо при запуску виконуваного файлу доповнити його оператором window, є ймовірність відображення віконного режиму. Натисніть правою кнопкою миші на ярлику гри і виберіть пункт «Властивості».
4
У вікні, перейдіть до підлоги «Об'єкт» і допишіть оператор «-window» без лапок. Наприклад, спочатку у нас є рядок типу «C: Program FilesAlawar.ruВолшебние пузиріSkyBubbles.exe», після її зміни вона буде виглядати наступним чином: «C: Program FilesAlawar.ruВолшебние пузиріSkyBubbles.exe» -window. Для відновлення повноекранного режиму гри досить прибрати доданий оператор або замінити його на «-full screen» без лапок.
5
Якщо всі способи так чи інакше не впоралися із заданою завданням, рекомендується звернутися до першоджерела - розробнику даного ігрового комплексу. На офіційному сайті або форумі можна задати таке питання або за допомогою пошуку знайти відповідь. Але не всі ігри підтримують віконний режим, тому ви можете зіткнутися з такою ситуацією.