Як зробити мій сервер видимим в мережі.

У грі Counter-Strike передбачена можливість створення свого власного ігрового сервера . Гравці по всьому світу зможуть підключатися на ваш сервер і брати участь в іграх нарівні з локальними гравцями. Для цього ваш сервер має бути видно не тільки в домашній мережі, але і в інтернеті.
Вам знадобиться
  • - інтернет.
Інструкція
1
Вимкніть брандмауер операційної системи Windows (це можна зробити в панелі управління) і програму з функціями firewall, якщо використовуєте. Перевірте, чи не блокується чи з'єднання вашим антивірусом - для цього потрібно перевірити вбудований мережевий екран. Як правило, багато програм, скануючі мережевий трафік, блокують різні сторонні сполуки, в які часто потрапляють саме ті сполуки, які створюються користувачем і повністю безпечні.
2
Зробіть для сервера постійний зовнішній ip-адресу. Для цього вам потрібно звернутися до провайдера - деякі провайдерські організації надають такі послуги за гроші (у деяких, на жаль, виділення статичної адреси не передбачено навіть за гроші). Як правило, перед вибором певного хостингу потрібно уважно вивчити всі сервіси, що надаються, а також ціни.
3
У файлі налаштувань steam.inf пропишіть наступні рядки: PatchVersion = 1.6.3.7ProductName = cstrikeЕстественно, якщо у вас інша версія патча, вкажіть вашу.
4
Пропишіть в налаштуваннях сервера майстер- сервера . Для цього додайте в кінець файлу server.cfg рядки, що містять команду setmaster add, а також ip-адресу та порт офіційного сервера . Список і параметри майстер-серверів ви можете знайти в інтернеті на тематичних форумах, присвячених Counter-Strike.
5
Слід врахувати, що версія патча також впливає на вашу видимість в мережі: зовнішні гравці з більш старою версією сервер не побачать, тому потрібно уважно ставитися до даного пункту. Часто сервери не працюють саме з цієї причини. У параметрах запуску вашого сервера також повинен бути вказаний параметр sv_lan 0. Більш докладні інструкції ви можете знайти на форумах за допомогою пошукової системи.