Як мити руки з дітьми. дитина дволітній іноді блювання.

Маленькі діти, як правило, не розуміють, що регулярне миття рук - це дуже важлива процедура, що запобігає поширення небезпечних мікробів. Тому завдання кожного батька полягає в тому, щоб розповісти малюкові, що мити руки потрібно якомога частіше, пояснити дитині, навіщо це потрібно, а також показати йому, як це робиться правильно.
Інструкція
1
Всю процедуру миття рук з дітьми можна розділити на кілька етапів: закочування рукавів кофти або сорочки, змочування рук водою, їх намилювання до появи піни, змивання піни, перевірка чистоти рук і ретельне витирання їх рушником.
2
Перш ніж показати дитині, як мити руки , створіть для цього всі необхідні умови: призначте до раковині табуретку або стілець, приготуйте мило і рушник, включите теплу або прохолодну воду.
3
Прищеплювати позитивно-емоційне ставлення до води, милу і чистоті малюкові необхідно з самого його народження. Мама і тато, моя своєму карапузові ручки, повинні засуджувати при цьому: «Які стали чисті ручки! Подивися, як добре змиває мило всяку грязь! ».
4
Однорічні діти, як правило, вже прагнуть до самостійності. Стосується це і миття рук. Природно, батькам все ще слід допомагати своєму малюкові намалювати, змивати і витирати ручки
5
Обов'язково будьте присутніми при митті рук дворічного дитини, але не виконуйте всю процедуру за нього. Часто у дітей після самостійного миття рук залишаються брудні «браслети». Таке відбувається, тому що у багатьох малюків насилу виходить рух долонею по тильній поверхні кисті і зап'ястя. Допомагайте дитині опанувати всіма елементами процедури вмивання.
6
Трирічні діти повинні мити руки вже самостійно, без допомоги дорослих. Хоча не зайвим буде періодично перевіряти, як справляється з цією справою малюк.
7
Не сваріть дитину за калюжі води на підлозі, що утворилися в результаті миття рук. Попросіть його наступного разу бути акуратніше і стежити не тільки за процесом вмивання, а й за чистотою навколишнього його обстановки.
8
Завжди показуйте дитині приклад своєю поведінкою. Зберігайте свої руки в чистоті. Нехай малюк бачить, як часто ви миєте руки .
9
Розкажіть малюкові, за яких обставин необхідно мити руки : перед їжею, після контакту з домашніми тваринами, після туалету, після прогулянки і т.д.
10
Дуже важливо, щоб дитина зрозуміла, що миття рук - одна з головних щоденних процедур в його житті.