Як підключити до тюнера два телевізори. Як підключити другий телевізор до тв-тюнера.

Можливості сучасних TV-тюнерів практично не обмежені. Вони можуть бути використані для передачі різних сигналів відразу на декілька пристроїв. Дуже важливо правильно вибрати TV-тюнер, щоб здійснити поставлені завдання.
Інструкція
1
При виборі TV-тюнера необхідно звернути увагу на кілька аспектів. Якщо ви хочете використовувати цей пристрій разом з сучасними рідкокристалічними або плазмовими телевізорами , то зверніть увагу на максимальний дозвіл, підтримуване тюнером. Уточніть наявність цифрових каналів передачі даних, якщо такі потрібні.
2
Для підключення до одного TV- тюнеру можна використовувати спліттер. На жаль, підключення даного пристрою майже завжди негативно позначається на якості зображення. Виберіть TV-тюнер, що володіє декількома каналами відеовиходу. Це можуть бути такі порти: S-Video, VGA, DVI і навіть HDMI. Обов'язково уточніть можливість підключення відразу двох телевізорів до даної моделі TV-тюнера.
3
Підключіть вибраний TV-тюнер до мережі змінного струму і з'єднайте його з комп'ютером. Зазвичай для цього використовується порт USB. Підключіть антенний кабель до відповідного роз'єму тюнера. Встановіть програмне забезпечення, що постачається в комплекті з пристроєм. Запустіть програму і налаштуйте параметри роботи TV-тюнера.
4
Тепер виконайте підключення тюнера до телевізорів. Для цього доведеться використовувати різні канали. Якщо вибраний пристрій володіє двома цифровими виходами (DVI і HDMI), то використовуйте їх. Це дозволить зберегти високу якість зображення.
5
Включіть обидва телевізора. Відкрийте меню налаштувань кожного з них і перейдіть до пункту «Джерело сигналу». Вкажіть той роз'єм, до якого ви підключили TV-тюнер. Підключіть кабель передачі звукового сигналу до відповідних портів телевізорів. Врахуйте, що більшість подібних тюнерів можна використовувати спільно з комп'ютерними моніторами. Пам'ятайте про те, що TV-тюнер повинен бути постійно підключений до мережі змінного струму.