Як написати красиві цифри.

Звичайні цифри іноді виглядають нудно, а адже хочеться зробити їх більш ефектними, стилізувати під старовину або прикрасити рослинним орнаментом. Зробити їх єдиним елементом цілого зображення або просто виділити в тексті. Написати гарні цифри можна різними способами.
Інструкція
1
Якщо ви оформляєте текст від руки, але не впевнені в чіткості свого почерку, скористайтеся трафаретом. Трафарети бувають виконані на окремому аркуші або на певного виду лінійках (два в одному). Розташуйте трафарет на аркуші таким чином, щоб цифри розташовувалися на потрібному рядку (в потрібному місці аркуша) і зафарбуйте вільне поле всередині цифри олівцем (ручкою, маркером).
2
Якщо ви працюєте на комп'ютері, можливостей відкривається більше. Існує безліч стилів шрифтів, в яких цифри виглядають вельми привабливо. В інтернеті на сайтах, присвячених роботі в графічних редакторах, можна завантажити або окремі шрифти, або цілі колекції. Щоб завантажений шрифт став доступний в графічному редакторі, помістіть його в потрібну папку.
3
Для цього розпакуйте архів зі шрифтами (якщо ви завантажували файли в форматі .zip, .rar і так далі). Скопіюйте в буфер обміну всі файли шрифтів (вони мають расшіреніе.ttf і .otf). Через меню «Пуск» увійдіть в «Панель управління». Якщо панель відображається за категоріями, виберіть «Оформлення і теми», в новому вікні з правого боку в розділі «Див. також »натисніть на пункт« Шрифти ». Якщо «Панель управління» має класичний вигляд, виберіть значок «Шрифти» відразу.
4
У вікні, ви побачите список вже встановлених шрифтів. Вставте з буфера обміну в дану папку завантажені шрифти і закрийте вікно. Запустіть графічний редактор, відкрийте документ (або створіть новий), виберіть інструмент «Текст», введіть потрібні цифри , а потім просто застосуйте до них стиль будь-якого шрифту з колекції.
5
Інший спосіб - введіть цифри і прикрасьте їх віньєтками, квітами, візерунками (всім, що прийде вам в голову). Для цього зручно використовувати вже готові кисті. На прикладі Adobe Photoshop: завантажте готові кисті з диска або з інтернету. Розпакуйте їх в окрему папку.
6
Кисті мають розширення .abr. Запустіть графічний редактор і зробіть активним інструмент «Пензель». У верхньому рядку меню для даного інструменту розгорніть бібліотеку кистей і натисніть на кнопку зі стрілкою, розташовану в правій частині розгорнувся вікна. У випадаючому меню виберіть пункт «Завантажити кисті» - відкриється нове діалогове вікно. Вкажіть шлях до папки з кистями, виділіть потрібний файл з розширенням .abr і натисніть на кнопку «Відкрити».
7
Далі вибирайте завантажену кисть і оформляйте цифри на власний розсуд. Застосуйте різні ефекти і стилі, не обмежуйте свою фантазію. Щоб уникнути зайвих помилок і болісного редагування, оформляйте свої цифри на новому шарі. Щоб створити новий шар, натисніть в поле «Шари» на значок у вигляді листа з загорнутим куточком.