Як відписатися від розсилки mail.ru. Як видалити розсилку на mail.ru.

Багато користувачів популярного не тільки в РФ, але й інших країнах ближнього зарубіжжя сайту mail.ru знайомі з сервісом « Розсилання @ Mail .ru». В момент, коли прочитання листів цього сервісу стає непотрібним, користувачі воліють відписуватися.
Вам знадобиться
  • Відмова від підписки на новини «Рассылки@Mail.ru».
Інструкція
1
Відмовитися від отримання непотрібних або вже набридлих листів можна не тільки на головній сторінці сервісу, але також при отриманні чергового сповіщення. Для цього необхідно зайти сторінку вашої поштової скриньки, а саме http://e.mail.ru/cgi-bin/msglist. Якщо буде потрібно, введіть логін і пароль, потім натисніть клавішу Enter.
2
Після цього ви опинитеся в папці "Вхідні". Натисніть на лист з розсилкою, дочекайтеся його повного завантаження і перейдіть до самого низу, скориставшись коліщатком миші або натисканням клавіші End на клавіатурі.
3
Виберіть будь-яку з представлених посилань: «Натисніть тут» або «Відправте цей лист». У першому випадку ви будете переміщені на сторінку з заголовком «Підтвердження відписки». Серед запропонованих варіантів відповіді натисніть кнопку «Так», якщо ви хочете перервати отримання листів або кнопку «Ні», якщо ви передумали.
4
При натисканні на кнопку «Так» автоматично завантажиться сторінка з зазначенням розсилок, які ви не хочете отримувати.
5
У другому випадку перед вами з'явиться вікно «Написати листа», в якому буде вказаний адресат distribute@list.ru і тема повідомлення, наприклад, unsubscribe 22755. У тілі листа буде порожнє поле. Натисніть кнопку «Відправити», щоб відмовитися від розсилки. На екрані з'явиться невелике вікно з попередженням про незаповненому полі «Текст письма», натисніть кнопку «Продовжити».
6
Якщо у вас є підписки в сервісі і на інші теми, позбутися їх можна на головній сторінці проекту. У лівій колонці знайдіть розділ «передплатниками» і натисніть на посилання «Підписка» або просто перейдіть за посиланням http://content.mail.ru/user/subscriptions. На цій сторінці ви бачите список розсилок, на які ви коли-небудь підписувалися.
7
Для припинення підписки досить вибрати потрібну розсилку і натиснути кнопку «Відписатися».
Часто при реєстрації на певних ресурсах користувачі не звертають уваги на деяку інформацію, наприклад, що на електронну адресу будуть приходити повідомлення, що містять не тільки необхідні відомості, а й рекламу. Це так званий спам. Позбавлення від нього спрощує спілкування в інтернеті.
Інструкція
1
Щоб відписатися від небажаного спаму , виконайте наступні дії. Відкрийте отриманий лист від ресурсу, що розсилає рекламу. Зверніть увагу, що багато сайтів забезпечені функцією відмови від отримання послань, але дану настройку просто дуже складно відшукати. Прочитайте текст реклами.
2
Відшукайте посилання, яка направить вас на веб-сторінку відповідного сайту, щоб відмовитися від непотрібних повідомлень. Потім перейдіть по ній. Причому будьте гранично уважні, перш ніж відкривати листи підозрілого змісту, адже деякі з них можуть мати вірусні програми. З цієї ж причини ви не повинні відмовлятися від хорошого антивіруса.
3
Можна використовувати й інший спосіб. Зайдіть у свою електронну скриньку, ввівши логін і пароль. Увійдіть в папку «Вхідні». Виділіть повідомлення, поставивши навпроти нього галочку. Далі вгорі сторінки знайдіть опцію «Це спам!» І клікніть на неї мишкою. Таким чином ви перенесете лист у відповідну папку зі спамом. Скористайтеся іншим варіантом, якщо такий спосіб не підходить.
4
Увійдіть на сайт, який надсилає непотрібні листи, зареєструйтесь і авторизуйтесь. В налаштуваннях облікового запису відмовтеся від пунктів, що відповідають за розсилку спаму та іншої небажаної інформації. Збережіть необхідні зміни. І якщо ви знову отримаєте рекламу з цього веб-сайту, зверніться до адміністратора сайту.
5
Додайте веб-ресурс в спам-лист. Але даний спосіб не дуже зручний, оскільки повідомлення з даного сервісу автоматично перемістяться в папку з назвою «Спам». Адже деякі повідомлення містять потрібну інформацію, наприклад, про новини сайту, проведених акціях, обговореннях на форумі. Якщо необхідно буде прочитати якесь повідомлення з цього сайту, відкрийте папку «Спам» і перегляньте листи.