Як завантажити прошивки в телефон.

Деякі користувачі вважають за краще замінювати програмне забезпечення свого мобільного телефону . Зазвичай це дозволяє зробити його роботи більш швидкої і виправити деякі помилки.
Вам знадобиться
  • - USB-кабель;
  • - файли прошивки;
  • - SGH Flasher
Інструкція
1
Спочатку підготуйте всі необхідно для здійснення прошивки мобільного телефону . Завжди заряджайте його на 80-100%. Повний розряд акумулятора під час прошивки може привести до невиправним наслідків. Знайдіть спеціальний кабель, що дозволяє з'єднати ваш мобільний телефон з USB-роз'ємом комп'ютера або ноутбука.
2
Скачайте програму, за допомогою який ви будете прошивати телефон. Знайдіть сам файл-прошивку. Краще використовувати перевірені файли, які можна знайти на офіційних форумах виробника вашого телефону . Для заміни програмного забезпечення телефонів Samsung використовуйте утиліту SGH Flasher/Dumper. Уточніть сумісність вашої моделі телефону з даною програмою.
3
Спочатку створіть дамп телефону . Це своєрідний архів всіх його параметрів і налаштувань. Він дозволить відновити робочий стан мобільника в тому випадку, якщо процес прошивки виявиться невдалим. Підключіть телефон до USB-порту комп'ютера і запустіть програму. Після визначення моделі телефону програмою, натисніть кнопку Dump full flash (16mb) і вкажіть папку, в яку буде збережений отриманий файл, і введіть його ім'я. Цей процес займе 20-30 хвилин.
4
Тепер вимкніть телефон від комп'ютера і перезапустіть програму. Знову підключіть мобільник до USB-порту. Вимкніть телефон перед з'єднанням його з ПК. Натисніть кнопку Flash BIN file. І виберіть файл-прошивку, який ви недавно скачали. Дочекайтеся завершення процесу оновлення програмного забезпечення для вашого телефону . Натисніть кнопку Disconnect і від'єднайте USB-кабель.
5
Увімкніть ваш телефон і перевірте його працездатність. Якщо комплект прошивки містить додаткові файли з розширенням .tfs, то виконайте їх завантаження аналогічним методом. Після запуску програми натисніть кнопку Flash full TFS і вкажіть потрібний файл.