Як надати волоссю попелястий відтінок. русявим волоссям надати попелястий відтінок.

Попільний колір волосся вважається одним з найбільш вимогливих холодних відтінків. Далеко не кожній дівчині підійде попелястий відтінок волосся. Ефект від нього може бути самим непередбачуваним: одних він фарбує, чудово підкреслює риси обличчя, випромінюючи благородність і чистоту. Інших же просто старить і намагається відвести в тінь володарку такого відтінку. Як же надати волоссю попелястий відтінок ?
Інструкція
1
Щоб отримати попелястий відтінок волосся, спочатку ваше волосся повинні мати світлий тон. Але так як натуральні світле волосся має малу кількість дівчат, тому доводиться вдаватися до освітлення на кілька тонів. Тільки після цього процесу можна буде використовувати тонік або стійку фарбу попелястого відтінку. Тільки таким чином ви досягнете потрібного результату. Від попелястого відтінку краще відмовитися, якщо у вас дуже смаглява шкіра або натуральний колір волосся теплих відтінків - рудий, каштановий або золотистий.
2
Отже, перед тим як приступити до фарбування в попелястий відтінок , необхідно освітлити волосся. Для цього уважно ознайомтеся з інструкцією і згідно з нею, розведіть осветляющий препарат в скляній ємності, ретельно перемішайте.
3
Нанесіть дві третини частини осветляющего препарату на всю довжину волосся, при цьому, не зачіпаючи коріння. Приділіть особливу увагу кінчиків і всій довжині. Витримайте фарбу на голові протягом 20-30 хвилин. Частину фарби нанесіть на корені волосся за допомогою спеціального пензлика. Розподіліть суміш по всіх волоссю за допомогою гребінця. Залиште фарбу ще на 20 хвилин.
4
Тепер необхідно ретельно вимити волосся теплою водою. Нанесіть невелику кількість шампуню для освітленого волосся, вспеньте і змийте. Видавіть на голову бальзам, розподіліть по всій довжині волосся і залиште на 3-5 хвилин. Ретельно змийте теплою водою і висушіть волосся. При необхідності повторіть процедуру освітлення через один тиждень.
5
Можна приступати до додання волоссю попелястого відтінку. Це може бути як стійка фарба, так і шампунь відтінку - він більш щадний. При переході на попелястий колір, необхідно пам'ятати про зволоження шкіри голови і волосся. Так як для отримання потрібного і насиченого попелястого кольору без зелених і жовтих відтінків, як правило, потрібно не одна фарбування. Волосся дуже сильно при цьому страждають, виглядають млявими і сухими.
6
Щоб отримати попелястий відтінок , бажано звернутися в салон краси, в цьому випадку вашим волоссю буде завдано мінімальної шкоди. Щоб зберегти бажаний відтінок , необхідно раз на тиждень використовувати шампунь відтінку. Він допоможе освіжити колір волосся і зробить його більш насиченим. Не варто забувати про спеціальні масках і бальзамах для освітленого волосся.