Як варити в скороварці.

Перші згадки про скороварке відносяться до середини 15в. дослідженнях трьох великих учених: французького медика Дениса Папин, фізика Едме Маріотт і англо-ірландського фізика Роберта Бойла. Однак на кухню скороварки потрапили тільки після другої світової війни, коли почали використовувати нержавійку для виробництва посуду.
Вам знадобиться
  • Скороварка
  • М'ясо
  • Картошка
Інструкція
1
В першу чергу в скороварку закладаються продукти, які готуються довше. Це може бути м'ясо, бобові, або тверді овочі. Якщо в рецепті вказана попередня обжарка м'яса, то його треба спочатку обсмажити, а потім вже закладати безпосередньо в скороварку.
2
Коли перші інгредієнти поміщені в скороварку, каструля ставиться на плиту, додається вогонь і треба дочекатися свистка. Свисток позначає, що всередині скороварки створилося достатній тиск для швидкого приготування їжі. З цього моменту можна зменшити вогонь і відраховувати хвилини приготування. Якщо з клапана буде просочуватися пар або рідина, нічого страшного.
3
Коли м'ясо буде готове наполовину, нам буде потрібно додати в скороварку очищену і нарізану заздалегідь картоплю. Для цього в скороварці потрібно знизити тиск і температуру, начебто ми закінчуємо приготування страви. Потрібно випустити тиск, акуратно піднімаючи клапан на кришці. Без цього знімати кришку можна. Коли вихід пари припиниться, треба поставити каструлю під холодну воду на кілька секунд. Після цього можна буде зняти кришку і додати до підготовлюваного блюду наступні інгредієнти, в даному випадку картопля.
4
Потім потрібно знову закрити каструлю, довести температуру під нею до максимуму, при якому буде досягнуто потрібний тиск і продовжити варіння до готовності.
Зверніть увагу
Перед приготуванням їжі обов'язково перевірте чистоту вальволи (клапана, який випускає пар).
Корисна порада
Якщо у вас зачерствів хліб, потрібно налити в скороварку трохи води, поставити решітку і покласти на неї черствий хліб. Закриту скороварку поставити на вогонь. Зняти каструлю з вогню після шипіння клапана, а через 7-10 хвилин відкрити. Хліб буде знову як свіжий.