Як побудувати бездротову мережу.

Wi-Fi маршрутизатори використовують для створення комбінованих локальних мереж. Вони необхідні для підключення декількох комп'ютерів і ноутбуків до інтернету, забезпечуючи їм зв'язок між собою всередині мережі.
Вам знадобиться
  • - маршрутизатор;
  • - мережевий кабель.
Інструкція
1
Виберіть підходящий Wi-Fi маршрутизатор. Для створення найпростішої домашньої мережі цілком підійде бюджетна модель мережевого обладнання. Як показує практика, більш дорогі аналоги розраховані на роботи з великою кількістю комп'ютерів і призначені для створення великої зони покриття мережі Wi-Fi.
2
Підключіть Wi-Fi маршрутизатор до мережі змінного струму, попередньо вибравши місце для його розташування. З'єднайте роз'єм Internet або WAN мережевого устаткування з кабелем, наданим вам провайдером. Тепер підключіть до LAN-порту маршрутизатора мережевий кабель. Інший його кінець застроміть в мережеву карту комп'ютера.
3
Увімкніть Wi-Fi маршрутизатор і вибраний для його налаштувань ПК. Прочитайте керівництво користувача до мережевого пристрою. Знайдіть у ньому значення IP-адреси маршрутизатора. Відкрийте інтернет-браузер і введіть в нього ці дані. Натисніть клавішу Enter. Дочекайтеся відкриття web-інтерфейсу мережевого обладнання.
4
Спочатку налаштуйте підключення до сервера провайдера. Для цього відкрийте меню WAN. Змініть параметри даного меню, скориставшись рекомендаціями вашого провайдера. Увімкніть наступні функції: NAT, Firewall і DHCP. Збережіть налаштування і перезавантажте маршрутизатор. Дочекайтеся його завантаження і перевірте наявність доступу в інтернет у вашого комп'ютера.
5
Тепер створіть бездротову точку доступу. Відкрийте меню Wi-Fi, введіть ім'я мережі, встановіть складний пароль. Виберіть з існуючих варіантів типи радіосигналу і безпеки. Збережіть параметри точки доступу і перезавантажте Wi-Fi маршрутизатор.
6
Виконайте підключення мобільних комп'ютерів до вашої бездротової мережі. Перевірте, чи отримали дані пристрої доступ до інтернету. Переконайтеся в тому, що ваші комп'ютери можуть обмінюватися інформацією всередині мережі.