Як налаштувати вихід в інтернет через інший комп'ютер. Як налаштувати інтернет через мережевий кабель.

Для створення локальної мережі з доступом в інтернет прийнято використовувати маршрутизатор. Але в тій ситуації, коли дана мережа буде складатися всього з двох комп'ютерів, можна обійтися і без спеціального обладнання.
Вам знадобиться
  • - мережева карта;
  • - мережевий кабель.
Інструкція
1
Вам буде потрібно в цілому три мережеві карти. Якщо в кожному комп'ютері встановлений тільки один мережевий адаптер, то придбайте ще один і підключіть його до одного з ПК. Саме цей комп'ютер буде виконувати функцію сервера у вашій мережі. Обов'язково поновіть драйвери для нової мережевої карти.
2
Підключіть до цього комп'ютера кабель провайдера. З'єднайте другий мережевий адаптер з аналогічним пристроєм іншого комп'ютера. Використовуйте для цього мережевий кабель. Включіть обидва ПК. Виконайте настройку підключення до інтернет у у того комп'ютера, який був обраний на роль сервера. Відкрийте список мережевих підключень цього ПК.
3
Знайдіть значок з'єднання з інтернет ом і клацніть по ньому правою кнопкою миші. Перейдіть до властивостей цього підключення. Відкрийте вкладку «Доступ». Знайдіть пункт «Дозволити використовувати це з'єднання з інтернет ом іншим мережевим користувачам». Поставте поруч з ним галочку, тим самим активувавши його. Виберіть потрібну локальну мережу.
4
Перейдіть до властивостей іншої мережевої карти, яка з'єднана з другим ПК. Виділіть пункт «Протокол інтернет а TCP/IP» і натисніть кнопку «Параметри». Активуйте пункт «Використовувати наступний IP-адреса», встановивши біля нього галочку. Введіть в поле «IP-адреса» цифри 129.109.129.1. Натисніть кнопку «Ок», щоб зберегти настройки цієї мережевої карти.
5
Перейдіть до другого комп'ютера і відкрийте меню налаштувань протоколу TCP/IP, як це описано в попередньому кроці. Задайте для цього ПК новий статичний IP-адресу, який буде відрізнятися від введеного раніше IP лише останнім сегментом. Заповніть третє і четверте поле цього меню, ввівши в них IP-адресу першого комп'ютера. Збережіть налаштування і перезавантажте обидва ПК. Активуйте с інтернет ом у першого комп'ютера і перевірте наявність мережі у другого ПК.