Як зшити костюм циганки.

Циганський костюм , яскравий, пишний і дзвінкий намистом, привертає дуже багатьох дівчаток. На щастя, володіючи навіть самими мінімальними навичками шиття, будь-яка мама може втілити мрію дочки в реальність і зшити костюм циганки до новорічного балу.
Вам знадобиться
  • - яскрава тканина з квітковим малюнком;
  • - яскрава однотонна тканина;
  • - штучний квітка;
  • - декоративні монети;
  • - пайетки;
  • - нитки;
  • - волосінь;
  • - швейна машинка;
  • - сантиметрова стрічка.
Інструкція
1
Блузка З яскравої тканини з квітковим орнаментом зшийте блузку, використовуючи будь-яку відповідну викрійку. Рукав розкроюють за принципом «іспанки». До ліктя рукав повинен бути прямим, а потім - сильно розширюватися. Для того щоб отримати такий ефект, від ліктя пришийте пишну оборку «сонце-кльош», яку можна викроїти з однотонної тканини. Полички розкроїте таким чином, щоб готову блузу можна було зав'язувати спереду на вузол. Пришийте до блузи об'ємний комір-волан. Горловину і полички блузки обробіть косою Бейко. Блуза для костюм а циганки готова.
2
ЮбкаЦиганская спідниця повинна бути дуже пишною. З яскравої тканини з квітковим орнаментом зшийте пишну спідницю по викрійці «подвійне сонце-кльош». Для того щоб зшити спідницю-сонце, не потрібна викрійка - розмітку виробляєте відразу на тканині. Зніміть дві мірки - виміряйте обхват талії і довжину майбутньої спідниці. Довжина спідниці має бути нижче коліна, в ідеалі - по щиколотку. Виміряйте обхват талії і розрахуйте радіус виїмки отвори для талії за наступною формулою: R = ОТ/2П, де К - це радіус кола, ОТ - обхват талії, а П = 3, 14. Розмітьте на тканини половинки спідниці - дві півкола. Від краю відміряйте довжину спідниці, додавши 2-3 сантиметри на підгин. На цій же прямій відзначте радіус виїмки для талії. Кінцева точка - це центр нашої спідниці. З цієї точки проведіть дугу по радіусу, розрахованим за формулою. Збільште виїмку на 1 см по поперечному і дольовій напрямку. Проведіть дугу для верхнього зрізу. Повторивши процедуру, нанесіть розмітку другої половини спідниці. Зшийте обидві половини і обробіть краю. Низ спідниці обробіть широким воланом з яскравої однотонної тканини.
3
Платок Платок є важливим елементом циганського костюм а. З однотонної тканини викроїте косинку або хустку з таким розрахунком, щоб його можна було зав'язати на стегнах. Обмітайте краю оверлоком. Прикрасьте хустку декоративними монетками, бахромою і паєтками.
4
МоністоДля виготовлення циганського моністо нанижіть на волосінь декоративні монети, стеклярус і великі намистини. З підготовлених бус зберіть велике намисто.
5
Прикраса для голови Візьміть яскраву тканину або широку атласну стрічку і пришити до неї декоративна квітка. Стрічку прикрасьте декоративними монетками і паєтками.
6
АксессуариДополніте готовий циганський костюм великими сережками або кліпсами у вигляді кілець, яскравими кільцями і об'ємними браслетами яскравих забарвлень.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=x459-XbfdaM
Зверніть увагу
Тканина для костюма циганки бажано підбирати тонку і струмливу.
Корисна порада
При необхідності хустку на стегна і моністо можна придбати в спеціалізованих магазинах, що торгують аксесуарами для танців.
Образ циганки привертає до себе увагу на будь-якому карнавалі або маскараді. Складно не помітити яскраву і галасливу Кармен із зухвалим поглядом і дзвінким голосом. А зробити циганський костюм дуже просто. Вам не буде потрібно для цього особливих умінь і дорогих матеріалів.
Інструкція
1
Нижня частина костюм аНайдіте будинку або зшийте кілька спідниць різної довжини. Головна особливість циганського жіночого костюм а - це кілька пишних різнокольорових спідниць. Покрий у всіх має бути сонце-кльош. Нижню спідницю зробіть найдовшою, а наступну, яка одягається поверх нижньої, зробіть на 5-10 см коротше. Верхня спідниця повинна бути найкоротшою і найяскравішою. Постарайтеся використовувати спідниці з матеріалів різних кольорів.
2
Розріжте яскравий хустка або шаль по діагоналі і обробіть обрізаний край. Довгий край вийшла косинки повинен бути на 20-30 см довший талії. До коротких краях косинки пришийте яскраву бахрому будь-якого кольору. Косинка недбало зав'язується на поясі поверх спідниць.
3
Верхня частина костюм аПрішейте на яскраву блузку з пишними рукавами стрази, паєтки або блискучий бісер. Якщо підходящої блузки вдома не виявилося, можна надіти будь-яку майку або футболку без рукавів. В цьому випадку на плечі потрібно пов'язати другу частину хустки. Одне плече прикрийте, а інше нехай визирає з-під косинки.
4
АксессуариНаденьте на шию яскраве намисто. Можна використовувати декілька видів бус різних кольорів і розмірів. На кожну руку надіньте кілька дзвенячих браслетів. Сережки повинні бути дуже великими і яскравими. Не забудьте про кільця на руках, чим їх буде більше - тим краще.
5
Зачіска і макіяжЗавейте і злегка розпустіть волосся. Заколіть збоку заколку у вигляді великого яскравого квітки. Накладіть на обличчя пудру кольору засмаги, підведіть очі чорним олівцем і накрасьте губи червоною помадою.
Корисна порада
Не обов'язково використовувати один вид матеріалу для різних частин костюма. Якщо одна спідниця зроблена з бавовни, інша з велюру, а блузка - з шовку, то це тільки додасть шарм вашому костюму.